«Перелітні та зимуючі птахи»

Автор: М.Повар

👍🙋🙋‍♀️Ось і завершився цикл еколого-освітніх заходів із дітками ВПО, що проживають в Шелтер Верховина, які були заплановані в 2023 році.
Завершення заходів відбулося навчально-розвивальним заняттям на тему: «Перелітні та зимуючі птахи» 🐦🦅, метою якого було допомогти дітям навчитися розрізняти птахів. Послухати їхні звуки в природньому середовищі. Саме тому ми зробили прогулянку до лісу, де поспостерігали за зимовими пейзажами, насолодилися свіжими лісовим повітрям та наочно побачили зимове життя птахів в зимовий період.
👩‍⚖️🧑‍⚖️🪚🪛🔨 Окрім того, ми виконали практичну роботу і виготовили годівничку із залишків, що завжди залишаються вдома після ремонтних робіт (вагонка, ламінат, тощо), та встановили її на території біля візит центру.
Не забули ми і про їжу для зимуючих птахів і тому залишили її для пернатих.
Тому творімо добро разом.💛💙

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта