«Першоцвіти і їх важливість у природній екосистемі»

Автор: М.Повар

🌏Привернути увагу дітей до стану навколишнього середовища та збереження перших квітів як до одного зі способів їх уберегти.
Саме з таким завданням спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи провели захід з дітьми та їх мамами внутрішньо переміщених осіб «Першоцвіти і їх важливість у природній екосистемі».
Як все відбувалося! Спочатку ми разом відвідали весняний ліс, щоб побачити як ростуть першоцвіти в природі, 🌼🪻і погляньте самі – в нас ще сніг ❄️. Ми не засмутилися, що квітів не знайшли, адже весняне повітря та неймовірна природа Карпат це просто релакс для нашої душі.
А щоб відчути справжню весну дітки з батьками виконали тематичну творчу роботу з кольорового паперу та підручних матеріалів.
Мирного неба нам всім!

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація