Пластуни на території Парку

Автор: М.Повар

Цікаво, які гості були у нас на території і чим займалися?
Ми розкажемо все без таємниць!
До нас навідалися юні Пластуни із волонтерської національної скаутської організації України які працюють для добробуту країни.
Тож, для юнаків і дівчат в урочищі Перкалаб працівники Перклабського ПНДВ провели виховне і соціально-корисне дозвілля з мотивами еколого-освітнього та туритстичного характеру. Пластуни мали можливість розташувати міні палаткове містечко, ознайомилися із правилами поводження в природі без нанесення шкоди довкіллю та зберегти природнє екологічне середовище, а також провели екобесіди на тему: Наші екологічні проблеми” присвячену святу “!День екологічного боргу”.
Ми запрошуємо і Вас побачити самим та відчути весь колорит нашої роботи відвідуючи нашу територію.
Обіцяємо! Не пожалієте!

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація