“Подорож до лісової казки”

Автор: М.Повар

Сьогодні, 11 жовтня, пройшов надзвичайно цікавий екозахід з маленькими дошкільниками Верховинський ЗДО “Сонечко” на тему: “Подорож до лісової казки”.
Захід пройшов творчо та натхненно. Адже екоосвітяни Парку за допомогою наочних матеріалів ознайомили діток з поняттям «Ліс», розповіли дітям про рослини і тварини своєї місцевості, про дикоростучі і птахів.
Метою такого заняття було спонукати в діток бажання милуватися красою довкілля, передавати свої враження словами, навчитися спостерігати за природою, дбайливо ставитися до неї.
Не забули ми і про творчість та разом з дітками створили деревце “Осінній настрій”, а кольори листочків стали символом осені, дитячої веселості, та побажанням яскравого майбутнього для нас і нашої неньки України.

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація