“Подорож до лісової казки”

Автор: М.Повар

Сьогодні, 11 жовтня, пройшов надзвичайно цікавий екозахід з маленькими дошкільниками Верховинський ЗДО “Сонечко” на тему: “Подорож до лісової казки”.
Захід пройшов творчо та натхненно. Адже екоосвітяни Парку за допомогою наочних матеріалів ознайомили діток з поняттям «Ліс», розповіли дітям про рослини і тварини своєї місцевості, про дикоростучі і птахів.
Метою такого заняття було спонукати в діток бажання милуватися красою довкілля, передавати свої враження словами, навчитися спостерігати за природою, дбайливо ставитися до неї.
Не забули ми і про творчість та разом з дітками створили деревце “Осінній настрій”, а кольори листочків стали символом осені, дитячої веселості, та побажанням яскравого майбутнього для нас і нашої неньки України.

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта