“Подорож до лісової казки”

Автор: М.Повар

Сьогодні, 11 жовтня, пройшов надзвичайно цікавий екозахід з маленькими дошкільниками Верховинський ЗДО “Сонечко” на тему: “Подорож до лісової казки”.
Захід пройшов творчо та натхненно. Адже екоосвітяни Парку за допомогою наочних матеріалів ознайомили діток з поняттям «Ліс», розповіли дітям про рослини і тварини своєї місцевості, про дикоростучі і птахів.
Метою такого заняття було спонукати в діток бажання милуватися красою довкілля, передавати свої враження словами, навчитися спостерігати за природою, дбайливо ставитися до неї.
Не забули ми і про творчість та разом з дітками створили деревце “Осінній настрій”, а кольори листочків стали символом осені, дитячої веселості, та побажанням яскравого майбутнього для нас і нашої неньки України.

Новини

Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради та робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

8 липня 2024 року в адміністрації Національного природного парку «Верховинський» відбулось чергове засідання Науково-технічної ради, а також п’ята робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський» організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Метою даних засідань було представлення, обговорення […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

День працівника природно-заповідної справи святкуємо з найменшими

Щорічно 7 липня в Україні своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи. З нагоди свята фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи провели тематичний захід в закладі дошкільної освіти «Сонечко» в смт. Верховина. А щоб  зацікавити маленьких слухачів звичайно ж з ними потрібно погратися. І спільно ми погралися в ігри, в ході яких дітки довідалися: про […]

  • Екоосвіта

Робота СДО на території  Парку

Працівниками СДО проведено рейдову перевірку по території Парку щодо недопущення правопорушень природоохоронного режиму, запобіганню випадків пожеж під час пожежонебезпечного періоду та випадків браконьєрства, також особливу увагу було звернено на появу ознак погіршення стану лісових насаджень по території парку,  появи шкідників. Під час рейду використовується додаток Smart встановлений на смартфонах, що дозволяє проаналізувати роботу служби державної охорони. Дослідження […]

  • Охорона природи