Повінь на Верховинщині

Автор: Я. Зеленчук

Минулий тиждень на Верховинщині супроводжувався рясними дощами, що призвело до підняття рівня води в басейні Білого та Чорного Черемошів та їх численних притоків. Крім цього в регіоні мали місце зсуви грунту, селеві потоки, що спричинило руйнування та підмивання доріг місцевого значення, підтоплення присадибних ділянок, які розташовані поблизу струмків, потоків та річок.

Для вирішення цих, та інших проблем, Верховинщину відвідала голова Івано-Франківської обласної військово-цивільної адміністрації Світлана Онищук, що разом із головою Верховинської РВА Василем Бровчуком, керівниками ГУ ДСНС в області та управління цивільного захисту населення ОВА Володимиром Чернецьким та Віталієм Семківим, відповідними фахівцями дорожніх служб організували негайні роботи із подолання наслідків негоди.

Найбільше від стихії постраждали дві територіальні громади – Зеленська та Білоберізька на територіях яких розташований Національний природний парк «Верховинський».


До робіт з відновлення автомобільного проїзду до сіл Зеленської територіальної громади залучено екскаватор HIDROMEK Національного природного парку «Верховинський».

В час стихійного лиха на території НПП «Верховинський» при попередньому обстеженні, знищені під’їзні дороги, лісові дороги протипожежного значення, повністю зруйновані дерев’яні містки та знищені форельні перепади.

Фото: НПП «Верховинський», Івано-Франківська ОВА, ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області та з інтернет-ресурсів.

 

Новини

Підведено підсумки навчань

За результатом освоєння програми проведеного навчання з основ знань законодавчих та нормативно-правових документів у природоохоронній діяльності, працівники СДО склали заліковий іспит. За проведеними підсумками, постійно діючою атестаційною комісією засвідчено, що більшість спеціалістів показали належний рівень знань. Таке навчання дає можливість підвищити рівень професійних та фахових знань кожному з працівників служби державної охорони. Набуті знання в […]

  • Новини установи

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи