Пожежу легше попередити, ніж загасити.

З настанням пожежонебезпечного періоду одним з найголовніших завдань для працівників служби державної охорони НПП «Верховинський» є недопущення пожеж у лісових масивах.

Задля своєчасного виявлення та оперативного реагування з локалізації пожеж чи стихійних явищ у лісових масивах, згідно розпорядження дирекції Парку, службою державної охорони проведено щорічні пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі.

Метою навчань було на практиці відпрацювати тактику, щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежею у лісових масивах.

На навчаннях продемонстровано різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Крім того, відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж.

Звертаємо увагу на дотримання правил поведінки у лісових масивах жителів району  та гостей нашого краю. Природу слід оберігати, й не завдавати їй непоправної шкоди, адже на відновлення лісів потрібні десятиліття.

Тому ще раз нагадуємо – пожежу легше попередити, ніж загасити!

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії