Працюємо з дітками

Автор: М.Повар

«Мережа життя» – під такою назвою була проведена гра фахівцями відділу еколого-освітньої в приміщенні Еколого-освітній візит-центр Національного природного парку “Верховинський”. Завданням гри було, познайомити відпочиваючих дітей військово службовців, сиріт, малозабезпечнених, вимушено переселених, тощо, які відпочивають в літніх таборах із основними поняттями в сфері біоріорізноманіття такими як «екосистема», «харчовий ланцюг».
Для закріплення знань наші відвідувачі мали можливість здійснити прогулянку на лісову галявину під час якої наочно побачили взаємозв’язок в природі, а також активно провели час на дитячому майданчику.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта