Проєкт “Екологія -це ми”

Автор: Ю. Ватуйчак

В межах Конкурсу місцевих ініціатив в українських Карпатах в якому взяли  участь ГО “Еко Черемош” та НПП “Верховинський” був виграний  проєкт “Підтримка природно-заповідних територій в Україні” на тему:  «Екологія -це ми» та отримано грошовий грант.

В рамках проєкту закуплено та передано інтерактивні дошки Верхньоясенівському ліцею, Криворівнянському ліцею ім. М.Грушевського, Буковецькій гімназії, закладу дошкільної освіти “Гуцулятко” с. Верхній Ясенів.

Це дозволить розширити проведення еколого-освітніх та інших занять, полегшить працю педагогів і вихователів, а вихованцям навчальних закладів отримати більший багаж знань використовуючи сучасні технології.

Не зайвим буде сказати, що проєктом передбачено фінансування ряду екологічних акцій і заходів в  майбутньому.

Ми щиро вдячні проєкту, що фінансується урядом Німеччини через Банк розвитку  KFW за надану фінансову підтримку у розвитку природоохоронних територій та збереженні природних багатств нашого краю.

 

Новини

“Готуємо юних туристів у похід”

Працівниками відділу рекреації та еко-освіти проведено тематичний захід тему : “Готуємо юних туристів у похід”. Мета заходу: -пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; -навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; -заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина ІХ. Художній образ Верховинсього регіону Українських Карпат в трьох літературних творах Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ

Участь у вебінарі “Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.”

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у вебінарі «Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.» Під час вебінару говорили про: -Законодавство, зокрема, про Конвенцію ООН про права осіб із інвалідністю, Закон України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”; -національну стратегію та Національний план дій. Обговоримо висновок щодо стану доступності; -хто є […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація