Проведено еко-бесіду на тему «Поважай природу».

Автор: М. Бушватюк

Працівниками відділу рекреації проведено еко-бесіду на тему «Поважай природу».
Розпочали зустріч «шишкофоном» – це шишка, яка виступає у ролі мікрофону, за допомогою якої кожен учасник розповів про себе та своє бачення у збереженні навколишнього середовища.
Під час зустрічі з місцевою молоддю обговорили які повинні бути дії на природі аби мінімізувати на неї свій вплив та захистити її. Розглянули дев’ять принципів концепції «Поважай природу».
Переглянули книжку Пригоди панди та його друзів, прочитали уривок з казки про ліси та їх мешканців.
А в кінці дітям було подаровано книжки для подальшого їх опрацювання.

 

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта