Рециклінг -це важливо

Автор: М.Повар

Вчергове проведено навчально-розвивальний еколого-освітній захід присвячений святу «День вторинної переробки» в приміщення еколого- освітнього візит – центру з дітками ВПО, які проживають в Шелтер Верховина.
Метою заходу було привернення уваги дітей до актуальної екологічної проблеми сучасності – забруднення навколишнього середовища. Поширення серед них знань про небезпеку забруднення довкілля і негативний вплив смітті на здоров’я людини.
МИ:
1. За допомогою презентації ознайомили слухачів із критичною ситуацією довкола твердих побутових відходів (ТПВ) в Україні та світі, ознайомили із світовою практикою боротьби із ТПВ та розповіли якими порадами слід скористатися щоб зменшити кількість відходів.
2. Провели анкетування як діти боряться з вищевказаною проблемою спільно із своїми батьками.
3. На завершення проведення майстер -класу по переробці ТПВ – виготовлення твердих побутових відходів у глечики для вазонів та канцелярії, годівнички, тощо.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта