Рециклінг -це важливо

Автор: М.Повар

Вчергове проведено навчально-розвивальний еколого-освітній захід присвячений святу «День вторинної переробки» в приміщення еколого- освітнього візит – центру з дітками ВПО, які проживають в Шелтер Верховина.
Метою заходу було привернення уваги дітей до актуальної екологічної проблеми сучасності – забруднення навколишнього середовища. Поширення серед них знань про небезпеку забруднення довкілля і негативний вплив смітті на здоров’я людини.
МИ:
1. За допомогою презентації ознайомили слухачів із критичною ситуацією довкола твердих побутових відходів (ТПВ) в Україні та світі, ознайомили із світовою практикою боротьби із ТПВ та розповіли якими порадами слід скористатися щоб зменшити кількість відходів.
2. Провели анкетування як діти боряться з вищевказаною проблемою спільно із своїми батьками.
3. На завершення проведення майстер -класу по переробці ТПВ – виготовлення твердих побутових відходів у глечики для вазонів та канцелярії, годівнички, тощо.

Новини

Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради та робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

8 липня 2024 року в адміністрації Національного природного парку «Верховинський» відбулось чергове засідання Науково-технічної ради, а також п’ята робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський» організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Метою даних засідань було представлення, обговорення […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

День працівника природно-заповідної справи святкуємо з найменшими

Щорічно 7 липня в Україні своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи. З нагоди свята фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи провели тематичний захід в закладі дошкільної освіти «Сонечко» в смт. Верховина. А щоб  зацікавити маленьких слухачів звичайно ж з ними потрібно погратися. І спільно ми погралися в ігри, в ході яких дітки довідалися: про […]

  • Екоосвіта

Робота СДО на території  Парку

Працівниками СДО проведено рейдову перевірку по території Парку щодо недопущення правопорушень природоохоронного режиму, запобіганню випадків пожеж під час пожежонебезпечного періоду та випадків браконьєрства, також особливу увагу було звернено на появу ознак погіршення стану лісових насаджень по території парку,  появи шкідників. Під час рейду використовується додаток Smart встановлений на смартфонах, що дозволяє проаналізувати роботу служби державної охорони. Дослідження […]

  • Охорона природи