Робоча зустріч зацікавлених сторін

Автор: Л. Мацап'як

20 липня на базі національного природного парку «Верховинський» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства відбулась друга робоча зустріч зацікавлених сторін та громадськості щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський».

На заході були присутні представники суміжних національних парків, місцевих громад, лісових господарств, громадських організацій, полонинських господарств та туризму, науковці.

Учасники виробничої наради мали змогу ознайомитися з природоохоронними цінностями НПП ”Верховинський”. Взяли активну участь в обговоренні щодо поточного стану збереження цих цінностей, прямих загроз що на них впливають, визначили рушійні сили, першопричини та можливості цих загроз.

Всім учасникам дякуєм за співпрацю та надіємось на плідну роботу в подальших зустрічах стейкхолдерів!

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії