Робота з ВПО продовжується

Автор: М.Повар

З початком нового року відділом еколого-освітньої роботи Парку продовжується робота із дітками ВПО, які проживають в Шелтер Верховина. Як Ви напевно вже зрозуміли наша мета щоденно доводити, що екологічна освіта є важливою складовою у вихованні діток і не тільки…
В наших домівках і в наших шафах завжди знаходяться речі, які для нас вже потрібні. Саме тому з дітками ми провели екобесіду, як можна розпорядится такими речами, щоб вони не потрапили до стихійних сміттєзвалищ і не засмічували довкілля, а саме: їх можна подарувати, передати тим, хто потребує, або ж переробити для потрібних для себе цілей.
Отже, відбулося перше заняття в 2024 році, а вірніше окрім екобесіди проведено майстер клас по переробці текстильних матеріалів – вироби ручної роботи із непотрібних для нас речей, ми виготовили маленькі сумочки, пошили іграшку зайчик та зв’язали із розрізаних тканиних смужок маленький килимок.
Далі буде…

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта