Колір марки
Складність
Протяжність
Тривалість
Урочище Перкалаб
Кінний туристичний маршрут розпочинається з легендарного урочища Перкалаба. На початку маршруту розташоване озеро, в якому можна побачити тритонів, що занесені до Червоної книги України. Тут також можна побачити водоплавних птахів (крижнів).
кляуза Кронпринца Рудольфа
Продовжуючи подорож, є можливість оглянути залишки кляузи, що була споруджена в знак пам’яті австрійського Кронпринца Рудольфа, звідки і походить назва кляузи.
мінеральне джерело «Сірководневе»
Далі по маршруту розташоване мінеральне джерело «Сірководневе», що має лікувальні властивості. Джерело було розвідане у 1968 році, глибина свердловини понад 60 м.
діюча полонина Прелучний
Продовжуючи подорож підходимо до діючої полонини Прелучний, на якій можна скуштувати та придбати екологічно-чисті молочні продукти. Тут можна влаштувати тимчасовий відпочинок.
Гора Василькова
Хітанка
Веснарка
плоскогір’я Палениця
Продовжуючи подорож виходимо на гору Палениця, вершина якої є найвищою точкою на маршруті і ми маємо унікальну можливість побувати на найбільшому плоскогір’ї Українських Карпат – Палениці.
Саме звідси відкривається прекрасна панорама Чивчино-Гринявських і Румунських гір: Марморощини та Роднянських гір, а також Чорногірських хребтів.
геологічна пам’ятка природи «Скала Баби»
Прямуємо далі маршрутом попри українсько-румунський кордон до полонини Балтагура, де побачите капличку. Цікавинкою на маршруті є пам’ятка природи «Скала Баби», висота яких сягає до 10-12 метрів. Унікальність скал полягає в їхньому сакральному святилищі (капищі), що слугує оберегом та місцем сили для подорожуючих.
Біля скал можна влаштувати табір, пообідати та помилуватися флористичним та фауністичним різноманіттям НПП «Верховинський».
Пір'є велике
Рухаючись далі по маршруту виходимо на полонини Пір’є Велике та Мале Пір’є, звідки оглядаємо гірські краєвиди, адже саме з цієї точки відкривається панорама гори Чивчин (одна з небагатьох вершин Українських Карпат, де є виходи на поверхню землі порфіритів – найдавніших порід вулканічного походження).
полонина Лостун
полонина Ріжовата (мінеральне джерело "Буркут")
Після короткого відпочинку продовжуємо подорож на полонину Брюсний, де знаходиться джерело з лікувальною мінеральною водою «Буркут».
Попадя
Мандруючи горами та полонинами, милуючись неповторною красою зелених пралісів підходимо до мальовничої полонини Попадя, де знаходиться приміщення Буркутського ПНДВ. Саме тут ідеальне місце для привалу.
Альбинська полонина
урочище Попадінець
Продовжуючи подорож з полонини Попадя, спускаємося на струмок Попадінець, і підходимо до річки Чорний Черемош в урочищі Попадінець. Ідучи берегом річки Чорний Черемош Буркутського ПНДВ, підходимо до урочища Штефулець, де знаходиться мінеральне джерело «Буркут», що має лікувальні властивості і допомагає при розладах шлунково-кишкового тракту. Розташування джерела пологий схил південно-східної експозиції 5-7 градусів. Це підземне джерело, яке наповнюється з товщі грунту.
урочища Штефулець
урочище Попадінець
Чехани
Дуконя (монастир)
Полонина Дуконя (діюча)
Хребет Пнев'є
Гаджюґи
полонина Широка
полонина Глистовата
діюча полонина Прелучний
мінеральне джерело «Сірководневе»
кляуза Кронпринца Рудольфа
урочище Перкалаб
Відхилення від маршруту.
Пошкодження об’єктів природи.
Розведення вогнищ в невідведених для цього місцях, куріння при проходженні через лісові масиви.
Рубка і пошкодження дерев зривання квітів, збір лікарських рослин.
Полювання на тварин, руйнування місць їх проживання.
Відлов риби будь-якими способами.
Перебування з вогнестрільною зброєю.
Засмічення території, шум.