Розширюємо співпрацю

З самого початку роботи НПП “Верховинський” відбувається двосторонній зв’язок з дошкільними і загальноосвітніми навчальними закладами, продовжується робота з громадськістю, органами місцевого самоврядування, культурно-освітніми та науково-дослідними закладами.
Цьогоріч в рамках співраці працівники еколого-освітнього відділу та відділу державної охорони з метою розширення співпраці, популяризації роботи Парку, зокрема Еколого-освітній візит-центр Національного природного парку “Верховинський” здійснили поїздку до сусідніх районів, в рамках якої відбулися:
– нові зустрічі;
– нові знайомства;
– нові друзі;
– нові досягнення.
Адже ми познайомилися із чудовими людьми, що працюють для нашої держави, збереження її природніх багатств, навчаючи бути завжди гуманними і сердечними виконуючи спільні завдання.
Чекаємо Вас в гості в нас ще багато цікавого!
Слава Україні!

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація