Розширюємо співпрацю

З самого початку роботи НПП “Верховинський” відбувається двосторонній зв’язок з дошкільними і загальноосвітніми навчальними закладами, продовжується робота з громадськістю, органами місцевого самоврядування, культурно-освітніми та науково-дослідними закладами.
Цьогоріч в рамках співраці працівники еколого-освітнього відділу та відділу державної охорони з метою розширення співпраці, популяризації роботи Парку, зокрема Еколого-освітній візит-центр Національного природного парку “Верховинський” здійснили поїздку до сусідніх районів, в рамках якої відбулися:
– нові зустрічі;
– нові знайомства;
– нові друзі;
– нові досягнення.
Адже ми познайомилися із чудовими людьми, що працюють для нашої держави, збереження її природніх багатств, навчаючи бути завжди гуманними і сердечними виконуючи спільні завдання.
Чекаємо Вас в гості в нас ще багато цікавого!
Слава Україні!

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта