Семінар на тему: «Наближене до природи лісівництво, як шлях до відновлення та адаптації до зміни клімату лісів України»

Автор: І. Коляджин

Нещодавно відбувся онлайн-семінар на тему: «Наближене до природи лісівництво, як шлях до відновлення та адаптації до зміни клімату лісів України». В заході взяли участь співробітники департаментів екології та природних ресурсів ОДА, обласних управлінь ЛМГ, національних природних парків, заповідників, галузевих університетів і інститутів, представники інших природоохоронних організацій, а також аспіранти та науковці.

Семінар відкрила  Олеся Петрович, менеджер з природоохоронної роботи, WWF-Україна та привітала учасників.

Ганна Лобченко, менеджер напряму «Ліси» WWF-Україна виступила з презентацією на тему: «Наближене до природи лісівництво у Лісовій стратегії ЄС на 2030 рік».

Галина Левіна, юристка ГО «ЕкоПраво-Київ», к.ю.н., експертка WWF-Україна виступила з доповіддю: «Законодавчі виклики впровадження наближеного до природи лісівництва у Порядок денний реформ України», що супроводжувалася мультимедійними слайдами. Особлива увага акцентувалася збереженню природних лісів на законодавчому рівні.

Микола Чернявський, доцент кафедри екології Національного лісотехнічного університету України, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, експерт WWF-Україна виступив з мультимедійною презентацією на тему: «Наближене до природи лісівництво для лісів України». В доповіді він розкрив суть, продуктивність лісів та перспективи ведення наближеного до природи лісівництва в лісах України.

В обговоренні також брали участь спеціалісти від НПП «Верховинський». Матеріали семінару будуть використані для  подальшої  розробки рекомендацій щодо механізмів впровадження наближеного до природи лісівництва у законодавство.

Новини

У Національному природному парку «Верховинський» відбулися загальні збори колективу✅

З ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на території Національного парку «Межигір’я» відбувся фестиваль «ПаркФест: там, де говорить природа». У заході фестивалю, презентуючи природну та культурну спадщину Верховинщини взяли участь директор Михайло Нечай та в.о начальника відділу еко-освіти Михайло Білоголовий. З нагоди цієї події у Національному природному парку «Верховинський» відбулися загальні збори колективу, […]

  • Новини установи

«Друга квартальна зустріч Франкфуртського зоологічного товариства і керівників природоохоронних установ Карпатського регіону”.

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у онлайн зустрічі на тему: «Друга квартальна зустріч Франкфуртського зоологічного товариства і керівників природоохоронних установ Карпатського регіону”.

  • Рекреація
  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи

💙💛 В Еколого-освітньому візит-центрі відбулася особлива подія – еколого-пізнавальна екскурсія для дітей, чиє життя змінила війна.

В Еколого-освітньому візит-центрі відбулася особлива подія – еколого-пізнавальна екскурсія для дітей, чиє життя змінила війна. Це діти , які мають статус постраждалих через воєнний конфлікт – дехто з них є внутрішньо переміщеними особами, інші – втратили рідних або зазнали психологічного тиску через бойові дії. Але сьогоднішній день був не про біль, а про світло, життя […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація