Семінар на тему: «Наближене до природи лісівництво, як шлях до відновлення та адаптації до зміни клімату лісів України»

Автор: І. Коляджин

Нещодавно відбувся онлайн-семінар на тему: «Наближене до природи лісівництво, як шлях до відновлення та адаптації до зміни клімату лісів України». В заході взяли участь співробітники департаментів екології та природних ресурсів ОДА, обласних управлінь ЛМГ, національних природних парків, заповідників, галузевих університетів і інститутів, представники інших природоохоронних організацій, а також аспіранти та науковці.

Семінар відкрила  Олеся Петрович, менеджер з природоохоронної роботи, WWF-Україна та привітала учасників.

Ганна Лобченко, менеджер напряму «Ліси» WWF-Україна виступила з презентацією на тему: «Наближене до природи лісівництво у Лісовій стратегії ЄС на 2030 рік».

Галина Левіна, юристка ГО «ЕкоПраво-Київ», к.ю.н., експертка WWF-Україна виступила з доповіддю: «Законодавчі виклики впровадження наближеного до природи лісівництва у Порядок денний реформ України», що супроводжувалася мультимедійними слайдами. Особлива увага акцентувалася збереженню природних лісів на законодавчому рівні.

Микола Чернявський, доцент кафедри екології Національного лісотехнічного університету України, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, експерт WWF-Україна виступив з мультимедійною презентацією на тему: «Наближене до природи лісівництво для лісів України». В доповіді він розкрив суть, продуктивність лісів та перспективи ведення наближеного до природи лісівництва в лісах України.

В обговоренні також брали участь спеціалісти від НПП «Верховинський». Матеріали семінару будуть використані для  подальшої  розробки рекомендацій щодо механізмів впровадження наближеного до природи лісівництва у законодавство.

Новини

Налагодження співпраці для спільної реалізації транскордонних проектів

З метою обговорення майбутніх транскордонних проектів та ініціатив спрямованих на підвищення поглиблення транскордонного співробітництва, популяризацію його результатів, досягнень і покращення культурного взаєморозуміння та збереження природи у прикордонних мікрорегіонах Румунії та України, 27 березня в місті Вішео де Сус (Вишово-Вижнє) відбулася робоча зустріч директорів Національного природного парку «Верховинський» – Михайла Нечая, директора Природного парку Гори Мармарощини – Габрієля […]

  • Новини установи

Міжнародний день лісів

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісів (International Day of Forests), який був проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 28 листопада 2012 року і вперше відзначався 21 березня 2013 року. З такої нагоди екосвітяни Парку провели екскурсію до весняного лісу для відвіувачів візит центру, що прибули на Верховинщину із Києва, розповіли їм про користь […]

  • Екоосвіта

Всесвітній день Землі!

20 березня – Всесвітній день Землі! Дату обрали не випадково, адже це день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку. Саме про це спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи в приміщенні візит центру провели тематичний захід. Гості з Києва мали можливість переглянути відео про неперпевершену красу території Парку, дізналися про найбільш жахливі чинники, […]

  • Екоосвіта