«Сезон тиші»

Автор: Н. Кубайчук

На даний період на території НПП «Верховинський» «Сезон тиші» – цей природоохоронний захід метою якого є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження.

Згідно із Законом України «Про тваринний світ» у цей час забороняється проведення робіт і заходів, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою (проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Службою державної охорони розроблено ряд  заходів щодо посилення режиму охорони території НПП «Верховинський». Посилено патрулювання території парку, особливо у місцях перебування та міграції диких тварин а також охорону меж  з прилеглими територіями.

Закликаємо громадян бути свідомими та дотримуватися вимог щодо охорони середовища перебування диких тварин. Два з половиною місяці сезону тиші – це наша з вами данина природі. В цей нелегкий період для людства пам’ятаймо, що ми всі несемо пряму відповідальність за своїх «братів менших».

Сліди тетерука

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта