«Сезон тиші»

Автор: Н. Кубайчук

На даний період на території НПП «Верховинський» «Сезон тиші» – цей природоохоронний захід метою якого є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження.

Згідно із Законом України «Про тваринний світ» у цей час забороняється проведення робіт і заходів, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою (проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Службою державної охорони розроблено ряд  заходів щодо посилення режиму охорони території НПП «Верховинський». Посилено патрулювання території парку, особливо у місцях перебування та міграції диких тварин а також охорону меж  з прилеглими територіями.

Закликаємо громадян бути свідомими та дотримуватися вимог щодо охорони середовища перебування диких тварин. Два з половиною місяці сезону тиші – це наша з вами данина природі. В цей нелегкий період для людства пам’ятаймо, що ми всі несемо пряму відповідальність за своїх «братів менших».

Сліди тетерука

Новини

Підведено підсумки навчань

За результатом освоєння програми проведеного навчання з основ знань законодавчих та нормативно-правових документів у природоохоронній діяльності, працівники СДО склали заліковий іспит. За проведеними підсумками, постійно діючою атестаційною комісією засвідчено, що більшість спеціалістів показали належний рівень знань. Таке навчання дає можливість підвищити рівень професійних та фахових знань кожному з працівників служби державної охорони. Набуті знання в […]

  • Новини установи

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи