Що ми знаємо про тварин?

Автор: Провідний фахівець з екологічної освіти Ю. Ватуйчак

Спеціалістами відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти  9          лютого, у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «Що ми знаємо про тварин?».

Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно вразили своєю обізнаністю з  життям  диких звірів, розповідаючи про їх повадки та звички. Піля обговорення, при допомозі кольорових картинок із зображенням диких і свійських тварин, з вихованцями садочка проведена вікторина «Розпізнаємо дикі і свійські тварини». Діти з цікавістю розповідали про своїх домашніх улюбленців (собак, котів, кроликів), з гордістю називаючи їх імена. Особливу старанність проявили малята беручи участь у грі «Допоможи зайчику дістатися до моркви».

Наше завдання: дати дошкільнятам початкові знання про світ тварин та прищепити любов до природи і бажання допомагати всьому живому.

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація