Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Автор: М.Повар

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського.

Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини.

І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, що є чимало інших небезпек, які підстерігають при використанні батарейок. Наприклад, її неправильна експлуатація може призвести до короткого замикання і опіку. Але набагато гірше, коли батарейка раптово вибухає. Нечасто, але трапляється і таке. Вибух же може завдати чималої шкоди, в тому числі через  те, що вміст виробу одночасно виявляється на поверхнях і в повітрі приміщення.

Дізналися про ще одну побічну шкоду від використаних батарейок – адже їх може проковтнути маленька дитина.

Тож діти отримали і знання і тематичні матеріали, та зробили спільний висновок щоб не викидати  батарейки просто так і не зберігати їх вдома де попало обов’язково потрібно їх покласти в спеціальний контейнер.

 

Новини

Чиста вода, свіже повітря і родючий грунт – все це необхідно людям для повноцінного і здорового існування. Саме про чистоту довкілля дбаємо і ми – працівники НПП “Верховинський” і з цією метою було вчергове прибрано рекреаційне місце в урочищі Млинський від сміття.

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Дикі звірі – наше велике багатство.

Для підвищення чисельності диких тварин працівниками парку здійснюється  комплекс біотехнічних заходів для збереження середовища існування та відтворення фауни,  шляхом створення сприятливих  умов, для їх проживання в природному середовищі та покращення кормових та захисних властивостей угідь. У холодну пору звірі і птахи нерідко гинуть не тільки від холоду, а й від нестачі кормів. Зимова підгодівля – […]

  • Охорона природи

Одноденний семінар для екоосвітян

В рамках підтримки Франкфуртського зоологічного товариства екологоосвітнього напрямку, фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи взяли участь у одноденному семінарі з екоосвітянами установ, що проходив на території ННП “Вижницький” з метою обміну досвіду. Спільно проведені еколого-освітні заходи на природі для групи дітей, залучаючи всі теоретичні знання, які ми отримали протягом попередніх семінарів та тренінгів та які […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація