Сьогодні НПП «Верховинський» відзначає 11-ти річчя трудової діяльності.

Автор: Адміністрація парку

 

Указом Президента України № 58,  від 22 січня 2010 року, було створено НПП «Верховинський» на території Чивчино – Гринявських гір в межах Верховинського району і його площа складає 12022,9 га земель державної власності. Територія Парку поділена на чотири функціональних зони: заповідна – 5917,7 га (49,22% від загальної площі); зона регульованої рекреації – 3609,1 га  (30,02%), зона стаціонарної рекреації -25,7 га (0,21%); господарська зона – 2470,4 га (20,55%). Імплементація Указу відбулася 21 листопада  2011 року реєстрацією юридичної особи.

За період роботи установи виконуються на належному рівні природоохоронна, науково-дослідна, рекреаційна, еколого-освітня діяльність.

З нагоди 11-ти річчя трудової діяльності НПП «Верховинський», відбулася святкова нарада, під час якої було обговорено досягнення за період функціонування та накреслено перспективи подальшого розвитку установи.

За допомогою презентаційних матеріалів було продемонстровано роботу Національного парку «Гори Родня»  та обговорено робочу поїздку на територію Румуніїю. Метою якої була зустріч працівників НПП «Верховинський» з спеціалістами Національного парку «Гори Родня»,  як потенційних партнерів з реалізації міжнародних проектів та впровадження в Україні Лімського плану дій для Програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» та її Всесвітньої мережі біосферних резерватів на період до 2025 року.

 

 

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація