Сьогодні НПП «Верховинський» відзначає 11-ти річчя трудової діяльності.

Автор: Адміністрація парку

 

Указом Президента України № 58,  від 22 січня 2010 року, було створено НПП «Верховинський» на території Чивчино – Гринявських гір в межах Верховинського району і його площа складає 12022,9 га земель державної власності. Територія Парку поділена на чотири функціональних зони: заповідна – 5917,7 га (49,22% від загальної площі); зона регульованої рекреації – 3609,1 га  (30,02%), зона стаціонарної рекреації -25,7 га (0,21%); господарська зона – 2470,4 га (20,55%). Імплементація Указу відбулася 21 листопада  2011 року реєстрацією юридичної особи.

За період роботи установи виконуються на належному рівні природоохоронна, науково-дослідна, рекреаційна, еколого-освітня діяльність.

З нагоди 11-ти річчя трудової діяльності НПП «Верховинський», відбулася святкова нарада, під час якої було обговорено досягнення за період функціонування та накреслено перспективи подальшого розвитку установи.

За допомогою презентаційних матеріалів було продемонстровано роботу Національного парку «Гори Родня»  та обговорено робочу поїздку на територію Румуніїю. Метою якої була зустріч працівників НПП «Верховинський» з спеціалістами Національного парку «Гори Родня»,  як потенційних партнерів з реалізації міжнародних проектів та впровадження в Україні Лімського плану дій для Програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» та її Всесвітньої мережі біосферних резерватів на період до 2025 року.

 

 

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта