Сьогодні НПП «Верховинський» відзначає 11-ти річчя трудової діяльності.

Автор: Адміністрація парку

 

Указом Президента України № 58,  від 22 січня 2010 року, було створено НПП «Верховинський» на території Чивчино – Гринявських гір в межах Верховинського району і його площа складає 12022,9 га земель державної власності. Територія Парку поділена на чотири функціональних зони: заповідна – 5917,7 га (49,22% від загальної площі); зона регульованої рекреації – 3609,1 га  (30,02%), зона стаціонарної рекреації -25,7 га (0,21%); господарська зона – 2470,4 га (20,55%). Імплементація Указу відбулася 21 листопада  2011 року реєстрацією юридичної особи.

За період роботи установи виконуються на належному рівні природоохоронна, науково-дослідна, рекреаційна, еколого-освітня діяльність.

З нагоди 11-ти річчя трудової діяльності НПП «Верховинський», відбулася святкова нарада, під час якої було обговорено досягнення за період функціонування та накреслено перспективи подальшого розвитку установи.

За допомогою презентаційних матеріалів було продемонстровано роботу Національного парку «Гори Родня»  та обговорено робочу поїздку на територію Румуніїю. Метою якої була зустріч працівників НПП «Верховинський» з спеціалістами Національного парку «Гори Родня»,  як потенційних партнерів з реалізації міжнародних проектів та впровадження в Україні Лімського плану дій для Програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» та її Всесвітньої мережі біосферних резерватів на період до 2025 року.

 

 

Новини

Чиста вода, свіже повітря і родючий грунт – все це необхідно людям для повноцінного і здорового існування. Саме про чистоту довкілля дбаємо і ми – працівники НПП “Верховинський” і з цією метою було вчергове прибрано рекреаційне місце в урочищі Млинський від сміття.

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Дикі звірі – наше велике багатство.

Для підвищення чисельності диких тварин працівниками парку здійснюється  комплекс біотехнічних заходів для збереження середовища існування та відтворення фауни,  шляхом створення сприятливих  умов, для їх проживання в природному середовищі та покращення кормових та захисних властивостей угідь. У холодну пору звірі і птахи нерідко гинуть не тільки від холоду, а й від нестачі кормів. Зимова підгодівля – […]

  • Охорона природи

Одноденний семінар для екоосвітян

В рамках підтримки Франкфуртського зоологічного товариства екологоосвітнього напрямку, фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи взяли участь у одноденному семінарі з екоосвітянами установ, що проходив на території ННП “Вижницький” з метою обміну досвіду. Спільно проведені еколого-освітні заходи на природі для групи дітей, залучаючи всі теоретичні знання, які ми отримали протягом попередніх семінарів та тренінгів та які […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація