” Створи новорічну композицію своїми руками”

Автор: М.Повар

🌲🎄Вже традиційно із дітками ВПО, які проживають в Шелтер Верховина з метою привернення уваги до проблеми масового знищення хвойних дерев напередодні Різдвяних свят та Нового року екоосвітяни Парку провели еколого-освітню акцію ” Створи новорічну композицію своїми руками”. Захід проведений в рамках Всеукраїнської екологічної акції “Збережи ялинку” в приміщенні Візит -центру.
У рамках акції діти виготовляли ялинки та новорічні сувеніри із різноманітних підручних та натуральних матеріалів, пластикових бутилок, упаковок від піци, відрізки тканин та ниток, ялинових шишок і гілочок, тощо. Чудова фантазія, уява та творчість не мали меж, а дружня атмосфера сприяла виговленню справжніх шедеврів.
Жодне хвойне деревце не постраждало.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта