Сучасні екологічні технології

Автор: І.Боцвінко

Сучасні екологічні технології.
У зв’язку з прийняттям переміщених осіб під час воєнного стану в Україні, НПП «Верховинський» працює над забезпечення їх належними умовами проживання. Завдяки співпраці з міжнародною організацією з міграції, у спецадміністративному приміщенні Національного парку встановлено автономну сучасну біологічну очисну споруду BIOCWT S-35. Таку установку запропонувала Львівська фірма ТзОВ «АллБауТех Україна» вартістю 507320 грн. Її пропускна здатність 8,7м3 на добу, гарантійний строк становить 10 і 50 років термін використання. Очисна споруда працює без будь яких хімічних добавок а на виході чиста технічна вода, придатна для повторного використання.
На очисних спорудах стічних вод стоки очищають, знезаражують і готують до скидання у водойми. Устаткування забезпечує очистку води до відповідності регламентам і нормативним вимогам. Якісно очищена вода не завдає шкоди навколишньому середовищу, не впливає на здоров’я людей і не погіршує стан флори і фауни, що є особливо важливим в наш час.

Новини

Обстеження рекреаційних об’єктів для короткострокового відпочинку та стану маркування еколого-пізнавального туристичного маршруту «Чемірне».

Працівники відділу рекреації спільно з працівниками Прикордонного ПНДВ здійснили експедицію на територію Парку з метою обстеження рекреаційних об’єктів для короткострокового відпочинку та стану маркування еколого-пізнавального туристичного маршруту «Чемірне». Подорожуючи даним маршрутом можна помилуватися Чивчино – Гринявським хребтом з найвищою точкою парку горою Чивчин, Мармароським масивом та річкою Чорний Черемош. Детальніше за посиланням: https://verkhovynskyi-park.in.ua/route/ekoloho-piznavalnyy-turystychnyy-marshrut-chemirne Загальна протяжність […]

  • Рекреація

Тренінг для природоохоронних установ «Екологічний та кліматичний вимір вступу України в ЄС»

Працівники науково-дослідного відділу НПП Верховинський» Людмила Мацап’як та Алла Зітенюк взяли участь у тренінгу для природоохоронних установ «Екологічний та кліматичний вимір вступу України в ЄС» який відбувся 16-17 жовтня у місті Львові за підтримки Міжнародного фонду відродження у рамках проєкту «На шляху до членства в ЄС: адвокація екологічних і кліматичних питань», що реалізується Ресурсно-аналітичним центром […]

  • Науково-дослідний відділ