Турбота про диких тварин

Автор: Н. Кубайчук

Турбота про тварин і птахів, які водяться на території Парку, а також їх підгодівля – одне із основних завдань служби державної охорони в даний період, адже піклування про дику фауну впливає на примноження популяції лісових мешканців.

Щорічно в літній період, згідно плану заходів, проводиться заготівля сіна та кормових віників, про що свідчать факти різноманітних господарських робіт працівниками ПНДВ.

Окрім цього, здійснюється огляд та поточний ремонт біотехнічних споруд і доповнення їх кормами. Важливо, що достатня кількість кормової бази сприяє не лише збільшенню чисельності дичини, але й покращує умови мешкання видів, стримує їх від міграції. Працівниками служби державної охорони систематично проводиться  обстеження місць підгодівлі та облік диких тварин.

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація