“Турбота про героя”

Автор: М.Повар

😊💞 В рамках соціального проєкту голови Івано-Франківська обласна державна адміністрація Світлани Онищук “Турбота про героя” нашу установу відвідали гості з Івано-Франківського регіону, родичі яких, беруть участь у воєнних діях за цілісність нашої країни.
Як було організовано наше дозвілля, ми охоче з Вами поділимося.
Всі дружньою компанією відвідали Еколого-освітній візит-центр Національного природного парку “Верховинський” і поринули у світ природи Карпат. Далі пройшлися екологічною стежкою “Гучівка”. Під час прогулянки всі ознайомилися із цілим комплексом оліготрофних боліт, що мають природоохоронну цінність. довідалися, що саме тут зростають такі рідкісні види як журавлина дрібноплода, росичка круглолиста, андромеда ряснолиста та інші. На завершення ми пограли в гру “Знайди рослині пару”.
Але на цьому наша подорож не завершилася, ми:
– відвідали Церкву Різдва́ Пресвято́ї Богоро́диці в с. Криворівня;
– здійснили невеличкий похід до урочища Запідок, під час якого пограли в гру “Вартові лісу”;
– провели майстер клас “Готуємо юних рейнджерів”, який мав на меті пояснити значення екотуризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я, навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет, тощо.
І, на завершення хочеться сказати, що нові знайомства, зустрічі, обмін думками – це завжди стимул для особистого зростання та зміцнення духу у непростий час.
З вірою у перемогу. 🇺🇦❤️

Новини

Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради та робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

8 липня 2024 року в адміністрації Національного природного парку «Верховинський» відбулось чергове засідання Науково-технічної ради, а також п’ята робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський» організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Метою даних засідань було представлення, обговорення […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

День працівника природно-заповідної справи святкуємо з найменшими

Щорічно 7 липня в Україні своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи. З нагоди свята фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи провели тематичний захід в закладі дошкільної освіти «Сонечко» в смт. Верховина. А щоб  зацікавити маленьких слухачів звичайно ж з ними потрібно погратися. І спільно ми погралися в ігри, в ході яких дітки довідалися: про […]

  • Екоосвіта

Робота СДО на території  Парку

Працівниками СДО проведено рейдову перевірку по території Парку щодо недопущення правопорушень природоохоронного режиму, запобіганню випадків пожеж під час пожежонебезпечного періоду та випадків браконьєрства, також особливу увагу було звернено на появу ознак погіршення стану лісових насаджень по території парку,  появи шкідників. Під час рейду використовується додаток Smart встановлений на смартфонах, що дозволяє проаналізувати роботу служби державної охорони. Дослідження […]

  • Охорона природи