Участь у міжнародній онлайн-події «Стале економічне відновлення України. Як зробити його реальністю»

Автор: Л. Мацап’як

5 жовтня 2022 року заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук та начальник науково-дослідного відділу Людмила Мацап’як взяли участь у  міжнародній онлайн-події «Стале економічне відновлення України. Як зробити його реальністю» організованої WWF Центральної та Східної Європи, WWF-Україна та Бостонської консалтингової групи (BCG).

Подія об’єднала представників урядових установ, фінансових організацій, громадянського суспільства та бізнесу з різних країн світу, зацікавлених у відновленні України, яке сприяє довготривалій сталості, а також відповідає на давні виклики, такі як зміна клімату та недостатня прозорість у розробці та прийнятті рішень.

Для обговорення були представлені ключові результати звіту «Стале економічне відновлення України: для людей і природи», підготовленого WWF Центральної та Східної Європи і WWF-Україна спільно з Boston Consulting Group (BCG). Цей звіт є відповіддю на процес, розпочатий на Конференції з відновлення України у Лугано, де український уряд представив перший проект Плану відновлення.

Серед основних доповідачів – представники української влади, міжнародних фінансових інституцій та Європейської комісії.

Богдан Вихор – виконавчий директор WWF-Україна переконаний, що “Екологічна безпека, як основа економічного розвитку та нашого добробуту і виживання, має стати частиною безпекової парадигми України. Війна в Україні показала глибину екологічної кризи й важливість збереження природного капіталу, від якого залежимо. Ми, українці, зараз платимо дуже високу ціну, виборюючи своє майбутнє. Завдяки міжнародним партнерам-лідерам, які готові допомогти своїми знаннями та ресурсами, маємо унікальну змогу створити не лише вільне майбутнє, а й загалом краще, більш стале, у якому будуть умови для розквіту людей і природи. Українське громадянське суспільство готове докласти зусиль для цього.”

Глобальний керівник напрямку “Клімат і сталий розвиток” BCG – Хубі Майнеке (Hubi Meinecke),  У BCG впевнені, що для досягнення найкращого результату для українців, планування відбудови має спиратися у своїй основі на питання клімату та природи. Разом з WWF вони пропонують чіткий спосіб реалізації плану відновлення на засадах сталого розвитку”.

.

Новини

Природно-ландшафтна та історико-культурна цінність гірських теренів Верховинського регіону Українських Карпат.

До 600-річчя першої письмової згадки про гуцульське село Жаб’є – сучасне селище Верховина. Частина VІІ. Задача спільної пошукової роботи із науково-дослідного визначення «Семи див селища Верховина». На завершення статті ми пропонуємо всім верховинцям, спільними зусиллями, виконати актуальну науково-дослідну роботу, тобто зробити своєрідну гуцульську інтелектуальну толоку. Творча ідея пропонованої науково-дослідної задачі полягає в тому, аби добре […]

  • Науково-дослідний відділ

Природно-ландшафтна та історико-культурна цінність гірських теренів Верховинського регіону Українських Карпат.

До 600-річчя першої письмової згадки про гуцульське село Жаб’є – сучасне селище Верховина.          Частина VІ. Актуальні проблеми збережених та втрачених визначних пам’яток й меморіальних місць селища Верховина. На завершення додамо, що до Другої світової війни, на території Жаб’євщини були справді визначні пам’ятки історії і культури Гуцульщини: Жаб’євська церква Успіння Пресвятої Богородиці, Гуцульський театр у […]

  • Науково-дослідний відділ

Природно-ландшафтна та історико-культурна цінність гірських теренів Верховинського регіону Українських Карпат.

До 600-річчя першої письмової згадки про гуцульське село Жаб’є – сучасне селище Верховина. Частина V. Карпато-гуцульське селище Верховина, як давній історико-етнографічний центр Гуцульщини. Друга специфічна етнокультурна особливість Верховинського району полягає в тому, що на Верховинщині добре збереглася, у повсякденному житті, побуті та господарстві місцевого населення, самобутня матеріальна і духовна культурна спадщина гуцулів, як етнографічної групи […]

  • Науково-дослідний відділ