Участь у міжнародній онлайн-події «Стале економічне відновлення України. Як зробити його реальністю»

Автор: Л. Мацап’як

5 жовтня 2022 року заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук та начальник науково-дослідного відділу Людмила Мацап’як взяли участь у  міжнародній онлайн-події «Стале економічне відновлення України. Як зробити його реальністю» організованої WWF Центральної та Східної Європи, WWF-Україна та Бостонської консалтингової групи (BCG).

Подія об’єднала представників урядових установ, фінансових організацій, громадянського суспільства та бізнесу з різних країн світу, зацікавлених у відновленні України, яке сприяє довготривалій сталості, а також відповідає на давні виклики, такі як зміна клімату та недостатня прозорість у розробці та прийнятті рішень.

Для обговорення були представлені ключові результати звіту «Стале економічне відновлення України: для людей і природи», підготовленого WWF Центральної та Східної Європи і WWF-Україна спільно з Boston Consulting Group (BCG). Цей звіт є відповіддю на процес, розпочатий на Конференції з відновлення України у Лугано, де український уряд представив перший проект Плану відновлення.

Серед основних доповідачів – представники української влади, міжнародних фінансових інституцій та Європейської комісії.

Богдан Вихор – виконавчий директор WWF-Україна переконаний, що “Екологічна безпека, як основа економічного розвитку та нашого добробуту і виживання, має стати частиною безпекової парадигми України. Війна в Україні показала глибину екологічної кризи й важливість збереження природного капіталу, від якого залежимо. Ми, українці, зараз платимо дуже високу ціну, виборюючи своє майбутнє. Завдяки міжнародним партнерам-лідерам, які готові допомогти своїми знаннями та ресурсами, маємо унікальну змогу створити не лише вільне майбутнє, а й загалом краще, більш стале, у якому будуть умови для розквіту людей і природи. Українське громадянське суспільство готове докласти зусиль для цього.”

Глобальний керівник напрямку “Клімат і сталий розвиток” BCG – Хубі Майнеке (Hubi Meinecke),  У BCG впевнені, що для досягнення найкращого результату для українців, планування відбудови має спиратися у своїй основі на питання клімату та природи. Разом з WWF вони пропонують чіткий спосіб реалізації плану відновлення на засадах сталого розвитку”.

.

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта