Участь у міжнародній онлайн-події «Стале економічне відновлення України. Як зробити його реальністю»

Автор: Л. Мацап’як

5 жовтня 2022 року заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук та начальник науково-дослідного відділу Людмила Мацап’як взяли участь у  міжнародній онлайн-події «Стале економічне відновлення України. Як зробити його реальністю» організованої WWF Центральної та Східної Європи, WWF-Україна та Бостонської консалтингової групи (BCG).

Подія об’єднала представників урядових установ, фінансових організацій, громадянського суспільства та бізнесу з різних країн світу, зацікавлених у відновленні України, яке сприяє довготривалій сталості, а також відповідає на давні виклики, такі як зміна клімату та недостатня прозорість у розробці та прийнятті рішень.

Для обговорення були представлені ключові результати звіту «Стале економічне відновлення України: для людей і природи», підготовленого WWF Центральної та Східної Європи і WWF-Україна спільно з Boston Consulting Group (BCG). Цей звіт є відповіддю на процес, розпочатий на Конференції з відновлення України у Лугано, де український уряд представив перший проект Плану відновлення.

Серед основних доповідачів – представники української влади, міжнародних фінансових інституцій та Європейської комісії.

Богдан Вихор – виконавчий директор WWF-Україна переконаний, що “Екологічна безпека, як основа економічного розвитку та нашого добробуту і виживання, має стати частиною безпекової парадигми України. Війна в Україні показала глибину екологічної кризи й важливість збереження природного капіталу, від якого залежимо. Ми, українці, зараз платимо дуже високу ціну, виборюючи своє майбутнє. Завдяки міжнародним партнерам-лідерам, які готові допомогти своїми знаннями та ресурсами, маємо унікальну змогу створити не лише вільне майбутнє, а й загалом краще, більш стале, у якому будуть умови для розквіту людей і природи. Українське громадянське суспільство готове докласти зусиль для цього.”

Глобальний керівник напрямку “Клімат і сталий розвиток” BCG – Хубі Майнеке (Hubi Meinecke),  У BCG впевнені, що для досягнення найкращого результату для українців, планування відбудови має спиратися у своїй основі на питання клімату та природи. Разом з WWF вони пропонують чіткий спосіб реалізації плану відновлення на засадах сталого розвитку”.

.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта