Участь у міжнародній онлайн-події «Стале економічне відновлення України. Як зробити його реальністю»

Автор: Л. Мацап’як

5 жовтня 2022 року заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук та начальник науково-дослідного відділу Людмила Мацап’як взяли участь у  міжнародній онлайн-події «Стале економічне відновлення України. Як зробити його реальністю» організованої WWF Центральної та Східної Європи, WWF-Україна та Бостонської консалтингової групи (BCG).

Подія об’єднала представників урядових установ, фінансових організацій, громадянського суспільства та бізнесу з різних країн світу, зацікавлених у відновленні України, яке сприяє довготривалій сталості, а також відповідає на давні виклики, такі як зміна клімату та недостатня прозорість у розробці та прийнятті рішень.

Для обговорення були представлені ключові результати звіту «Стале економічне відновлення України: для людей і природи», підготовленого WWF Центральної та Східної Європи і WWF-Україна спільно з Boston Consulting Group (BCG). Цей звіт є відповіддю на процес, розпочатий на Конференції з відновлення України у Лугано, де український уряд представив перший проект Плану відновлення.

Серед основних доповідачів – представники української влади, міжнародних фінансових інституцій та Європейської комісії.

Богдан Вихор – виконавчий директор WWF-Україна переконаний, що “Екологічна безпека, як основа економічного розвитку та нашого добробуту і виживання, має стати частиною безпекової парадигми України. Війна в Україні показала глибину екологічної кризи й важливість збереження природного капіталу, від якого залежимо. Ми, українці, зараз платимо дуже високу ціну, виборюючи своє майбутнє. Завдяки міжнародним партнерам-лідерам, які готові допомогти своїми знаннями та ресурсами, маємо унікальну змогу створити не лише вільне майбутнє, а й загалом краще, більш стале, у якому будуть умови для розквіту людей і природи. Українське громадянське суспільство готове докласти зусиль для цього.”

Глобальний керівник напрямку “Клімат і сталий розвиток” BCG – Хубі Майнеке (Hubi Meinecke),  У BCG впевнені, що для досягнення найкращого результату для українців, планування відбудови має спиратися у своїй основі на питання клімату та природи. Разом з WWF вони пропонують чіткий спосіб реалізації плану відновлення на засадах сталого розвитку”.

.

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація