Участь у онлайн семінарі присвяченому Всесвітньому Дню охорони праці 2023 р.

Автор: Л. Соколовська

5 травня 2023 р. працівники НПП «Верховинський» взяли участь у онлайн семінарі Міндовкілля та Державної екологічної академії, присвячений Всесвітньому Дню охорони праці 2023 р.

Були висвітлені такі теми:

  1. Тема: «День безпеки – сьогодні, завтра, завжди!» до Дня охорони праці в Україні.

Директор Галузевого навчального центру з питань охорони праці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – к.т.н. Салій Ігор Вячеславович.

  1. Тема: Порядок дії спеціалістів з охорони праці  у надзвичайних ситуаціях  у воєнний час.

Завідувач сектору з охорони праці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України – Кузьменко Наталія Володимирівна.

 

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта