Участь у онлайн семінарі присвяченому Всесвітньому Дню охорони праці 2023 р.

Автор: Л. Соколовська

5 травня 2023 р. працівники НПП «Верховинський» взяли участь у онлайн семінарі Міндовкілля та Державної екологічної академії, присвячений Всесвітньому Дню охорони праці 2023 р.

Були висвітлені такі теми:

  1. Тема: «День безпеки – сьогодні, завтра, завжди!» до Дня охорони праці в Україні.

Директор Галузевого навчального центру з питань охорони праці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – к.т.н. Салій Ігор Вячеславович.

  1. Тема: Порядок дії спеціалістів з охорони праці  у надзвичайних ситуаціях  у воєнний час.

Завідувач сектору з охорони праці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України – Кузьменко Наталія Володимирівна.

 

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація