Участь в онлайн-семінарі на тему: «Розвиток туризму у громадах»

Автор: М. Бушватюк

11 травня працівники відділу рекреації НПП «Верховинський» взяли участь в онлайн-семінарі на тему: «Розвиток туризму у громадах».

Під час семінару було висвітлено та обговорено такі важливі питання, як: розвиток туризму в громадах, створення екомаршрутів та екостежок, оптимізація рекреаційного навантаження.

Щиро вдячні Ігору Чаві, Тетяні Тимошенко, Сергію Підмогильному, Стефанії Капустинській, Ладі  Маланій, Катерині Ящук, Віталію Передерку  за цікаві та корисні поради і приклади розвитку екотуризму та туристичних дестинацій, створення нових туристичних кластерів, висвітлення закордонних інновацій розвитку екотуризму, екостежок та екомаршрутів.

Дякуємо Сергію Підмогильному за високу оцінку потенційних можливостей Еколого-освітнього візит-центру НПП «Верховинськи» в підвищенні еколого-освітньої свідомості людей.

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація