Участь в онлайн-семінарі на тему: «Розвиток туризму у громадах»

Автор: М. Бушватюк

11 травня працівники відділу рекреації НПП «Верховинський» взяли участь в онлайн-семінарі на тему: «Розвиток туризму у громадах».

Під час семінару було висвітлено та обговорено такі важливі питання, як: розвиток туризму в громадах, створення екомаршрутів та екостежок, оптимізація рекреаційного навантаження.

Щиро вдячні Ігору Чаві, Тетяні Тимошенко, Сергію Підмогильному, Стефанії Капустинській, Ладі  Маланій, Катерині Ящук, Віталію Передерку  за цікаві та корисні поради і приклади розвитку екотуризму та туристичних дестинацій, створення нових туристичних кластерів, висвітлення закордонних інновацій розвитку екотуризму, екостежок та екомаршрутів.

Дякуємо Сергію Підмогильному за високу оцінку потенційних можливостей Еколого-освітнього візит-центру НПП «Верховинськи» в підвищенні еколого-освітньої свідомості людей.

Новини

Заборона джипінгу на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду

Звертаємось до місцевих жителів нашого району та відвідувачів території Парку. На виконання петиції від 09.09.2022 №22/163240-еп «Про врегулювання джипінгу в Україні», проведення перегонів (джипінгу), трофі-рейдів, ралі, поїздок на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду СУВОРО ЗАБОРОНЕНО! Проїзд дозволяється у наступних випадках: ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, стихійних лих, при виконанні службових обов’язків представниками органів державної влади, а […]

  • Новини установи
  • Охорона природи

НОВИЙ ЖИТЕЛЬ НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРКУ

Інвентаризація видів – це один із важливих напрямків експедиційної роботи науково-дослідного відділу. Розподіл рідкісних та зникаючих видів флори НПП «Верховинський» в якісному і кількісному відношенні станом на 2022 рік становить 65 видів рослин та 2 види грибів, що занесені до Червоної книги України, 3 види з Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи, 7 видів з […]

  • Науково-дослідний відділ

Частина 3. Спогади про те, як на далекій Чивчинській полонині, пані Ольга Франко та її четверо дітей, випадково зустріли ведмедицю із ведмежатами.

Після оглядання навколишніх Карпатських гір, всі мандрівники, яких вела пані Ольга Франко, почали сходити вниз із Гомула, щоб плаєм зійти до Чорного Черемоша, а потім дорогою повернутися до Буркута. По дорозі вони повернули до іншої полонинської стаї, де були пастухи. Тут, у гуцульських вівчарів, пані Ольга із дітьми, уподобала і купила собі маленького волоського песика. Спочатку […]

  • Науково-дослідний відділ