Участь в семінарі «Програма екологічної освіти у природно-заповідних установах»

Автор: М.Повар

Начальник відділу еколого -освітньої роботи Мирослава Повар взяла участь в семінарі «Програма екологічної освіти у природно-заповідних установах», який організували та провели Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine, на базі НПП ” Гуцульщина”. Отже, впродовж двох днів у НПП «Гуцульщина» екоосвітяни національних Парків Франківщини поділились своїм досвідом роботи в аудиторіях та на природі, розповіли про проблемні питання, а також ознайомилися із закордонною практикою проведення еколого-освітніх заходів.
Щиро вдячні Вам колеги за здобутий досвід та організаторам Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine .

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта