Участь в семінарі «Програма екологічної освіти у природно-заповідних установах»

Автор: М.Повар

Начальник відділу еколого -освітньої роботи Мирослава Повар взяла участь в семінарі «Програма екологічної освіти у природно-заповідних установах», який організували та провели Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine, на базі НПП ” Гуцульщина”. Отже, впродовж двох днів у НПП «Гуцульщина» екоосвітяни національних Парків Франківщини поділились своїм досвідом роботи в аудиторіях та на природі, розповіли про проблемні питання, а також ознайомилися із закордонною практикою проведення еколого-освітніх заходів.
Щиро вдячні Вам колеги за здобутий досвід та організаторам Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine .

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація