«Утилізація батарейок» 🔋

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи Парку провели еко-урок із учнями 3-го класу Верховинського ліцею.

📌 Під час заходу діти отримали відповідь на питання, яка шкода криється для людини та довкілля при не правильному поводженні з використаними  батарейками. Потрапляючи у навколишнє природне середовище батарейка розкладається близько 100 років, забруднює 400 літрів води або 20 м2 ґрунту.

Також є чимало інших небезпек, які підстерігають при використанні батарейок. Наприклад її неправильна експлуатація може призвести до короткого замикання і опіку. Але набагато гірше, коли батарейка раптово вибухає і вибух може завдати чималої шкоди (таке трапляється нечасто, але…).

Ознайомившись з інформацію про правильне поводження з батарейками учні розповідали прислів’я, розгадували кросворди та загадки. Власноруч намалювали  батарейки та описали як правильно поводитися з використаними батарейками.

📌 На завершення  ми з дітками зробили спільний висновок, що  викидати батарейки просто так і  зберігати їх вдома де попало це є не правильно, їх обов’язково потрібно  покласти в спеціальний контейнер, який ми разом встановили в класі для збору використаних батарейок.

 

 

 

 

Новини

🔎Наукові дослідження смерекових пралісів🌲

З 10 по 16 липня на території Національного природного парку «Верховинський» працювала експедиція по вивченню пралісів Чивчинських гір. Учасники експедиції: Юрій Дебринюк, академік-секретар Лісівничої академії наук України, професор кафедри лісових культур і лісової селекції НЛТУ України; Василь Дебринюк, аспірант ННІ лісового і садово-паркового господарства; Іван Коляджин, аспірант НЛТУ України; Людмила Мацап’як, начальник науково-дослідного відділу; Працівники […]

  • Науково-дослідний відділ

✅Працівники відділу рекреації та служби державної охорони, провели комплексну експедицію на території Парку.🏞

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони, провели комплексну експедицію на території Парку. Метою експедиції було обстеження туристичних маршрутів, екологічних стежок, рекреаційних місць та відзняття фото-відео з цікавими туристичними локаціями. Під час експедиції були обстежені еколого-пізнавальні туристичні маршрути: «Перкалаба-Пробійнівка» «Скала Баби» «Чемірне» «Цісаревича Рудольфа» Цікаві туристичні локації: кляуза «Шлюз Кронпринца Рудольфа» діюче полонинське господарство на […]

  • Рекреація
  • Охорона природи

📌 Захід до Дня Української Державності в еколого-освітньому візит-центрі

До Дня Української Державності фахівці еколого-освітнього відділу провели пізнавальний та патріотичний захід для відвідувачів візит-центру. Учасники мали змогу дізнатися більше про історичні віхи становлення української державності, символи та цінності, які об’єднують нас як націю. Захід пройшов у теплій атмосфері, сповненій гордості за нашу Батьківщину. Завершили зустріч загальним фото з синьо-жовтими прапорцями — як символом єдності, […]

  • Новини установи
  • Екоосвіта
  • Рекреація