Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради НПП «Верховинський»

Автор: М.Повар

21 грудня 2023 року в адміністративному приміщенні Національного природного парку «Верховинський»  с. Верхній Ясенів відбулось чергове (39) засідання Науково-технічної ради (далі НТР).

Засідання проходило у змішаному форматі, учасники НТР мали змогу долучитись до засідання за допомогою платформи Zoom, під головуванням директора НПП «Верховинський» Михайла Нечая.

На засіданні розглянули такі питання:

 • Про підсумки проведення господарських заходів та природоохоронних заходів за 2023 рік.
 • Про підсумки проведення еколого – освітньої роботи за 2023 рік.
 • Про підсумки проведення рекреаційної роботи за 2023 рік.
 • Розгляд плану засідань НТР НПП «Верховинський» та плану науково – технічних заходів на 2024 рік.
 • Розгляд плану еколого-освітніх заходів на 2024 рік.
 • Розгляд плану заходів відділу рекреації на 2024 рік.
 • Про погодження переліку платних послуг, які надаються  НПП «Верховинський» на  2024 рік.

В обговоренні взяли участь:

професор кафедри лісових культур і лісової селекції Національного лісотехнічного університету України, академік-секретар Лісівничої Академії наук України, доктор сільськогосподарських наук – Юрій Дебринюк; доцент кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, канд. геолог. наук – Ярослава Коробейнікова; доцент кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, канд. біол. наук – Сіренко Артур Геннадійович; директор національного природного парку «Гуцульщина», канд. біол. наук – Стефурак Юрій Петрович; завідувач кафедри ботаніки та охорони природи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, д-р біол. наук – Чорней   Ілля Ілліч; голова Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» – Дмитро Петрович Стефлюк.

Учасники НТР прийняли до відома інформацію про роботу НПП «Верховинський» за 2023 рік та затвердили плани роботи Парку на 2024 рік із врахуванням відповідних пропозицій.

 

 

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

 • Новини установи
 • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

 • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

 • Екоосвіта