Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради НПП «Верховинський»

Автор: М.Повар

21 грудня 2023 року в адміністративному приміщенні Національного природного парку «Верховинський»  с. Верхній Ясенів відбулось чергове (39) засідання Науково-технічної ради (далі НТР).

Засідання проходило у змішаному форматі, учасники НТР мали змогу долучитись до засідання за допомогою платформи Zoom, під головуванням директора НПП «Верховинський» Михайла Нечая.

На засіданні розглянули такі питання:

 • Про підсумки проведення господарських заходів та природоохоронних заходів за 2023 рік.
 • Про підсумки проведення еколого – освітньої роботи за 2023 рік.
 • Про підсумки проведення рекреаційної роботи за 2023 рік.
 • Розгляд плану засідань НТР НПП «Верховинський» та плану науково – технічних заходів на 2024 рік.
 • Розгляд плану еколого-освітніх заходів на 2024 рік.
 • Розгляд плану заходів відділу рекреації на 2024 рік.
 • Про погодження переліку платних послуг, які надаються  НПП «Верховинський» на  2024 рік.

В обговоренні взяли участь:

професор кафедри лісових культур і лісової селекції Національного лісотехнічного університету України, академік-секретар Лісівничої Академії наук України, доктор сільськогосподарських наук – Юрій Дебринюк; доцент кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, канд. геолог. наук – Ярослава Коробейнікова; доцент кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, канд. біол. наук – Сіренко Артур Геннадійович; директор національного природного парку «Гуцульщина», канд. біол. наук – Стефурак Юрій Петрович; завідувач кафедри ботаніки та охорони природи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, д-р біол. наук – Чорней   Ілля Ілліч; голова Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» – Дмитро Петрович Стефлюк.

Учасники НТР прийняли до відома інформацію про роботу НПП «Верховинський» за 2023 рік та затвердили плани роботи Парку на 2024 рік із врахуванням відповідних пропозицій.

 

 

Новини

Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради та робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

8 липня 2024 року в адміністрації Національного природного парку «Верховинський» відбулось чергове засідання Науково-технічної ради, а також п’ята робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський» організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Метою даних засідань було представлення, обговорення […]

 • Науково-дослідний відділ
 • Новини установи

День працівника природно-заповідної справи святкуємо з найменшими

Щорічно 7 липня в Україні своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи. З нагоди свята фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи провели тематичний захід в закладі дошкільної освіти «Сонечко» в смт. Верховина. А щоб  зацікавити маленьких слухачів звичайно ж з ними потрібно погратися. І спільно ми погралися в ігри, в ході яких дітки довідалися: про […]

 • Екоосвіта

Робота СДО на території  Парку

Працівниками СДО проведено рейдову перевірку по території Парку щодо недопущення правопорушень природоохоронного режиму, запобіганню випадків пожеж під час пожежонебезпечного періоду та випадків браконьєрства, також особливу увагу було звернено на появу ознак погіршення стану лісових насаджень по території парку,  появи шкідників. Під час рейду використовується додаток Smart встановлений на смартфонах, що дозволяє проаналізувати роботу служби державної охорони. Дослідження […]

 • Охорона природи