Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради та робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

Автор: Л. Мацап'як

8 липня 2024 року в адміністрації Національного природного парку «Верховинський» відбулось чергове засідання Науково-технічної ради, а також п’ята робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський» організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine).

Метою даних засідань було представлення, обговорення та подання на затвердження НТР розробленого Проєкту організації території (ПОТ) НПП «Верховинський».

Засідання проходило у змішаному форматі за регламентом порядку денного з яким члени НТР та учасники робочої зустрічі були ознайомлені заздалегідь, матеріали і проекти рішень були розіслані завчасно.

З нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Бровчук, голова Верховинської районної ради Юрій Філипчук та директор Національного природного парку Михайло Нечай привітали працівників Парку зі святом та вручили грамоти Верховинської районної військової адміністрації, Верховинської районної ради, а також подяки від дирекції Парку.

Адміністрація НПП «Верховинський» висловлює щиру подяку всім учасникам цього важливого процесу, за активну участь у обговореннях та допомогу у розробці природоохоронного менеджменту.

 

Новини

День працівника природно-заповідної справи святкуємо з найменшими

Щорічно 7 липня в Україні своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи. З нагоди свята фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи провели тематичний захід в закладі дошкільної освіти «Сонечко» в смт. Верховина. А щоб  зацікавити маленьких слухачів звичайно ж з ними потрібно погратися. І спільно ми погралися в ігри, в ході яких дітки довідалися: про […]

  • Екоосвіта

Робота СДО на території  Парку

Працівниками СДО проведено рейдову перевірку по території Парку щодо недопущення правопорушень природоохоронного режиму, запобіганню випадків пожеж під час пожежонебезпечного періоду та випадків браконьєрства, також особливу увагу було звернено на появу ознак погіршення стану лісових насаджень по території парку,  появи шкідників. Під час рейду використовується додаток Smart встановлений на смартфонах, що дозволяє проаналізувати роботу служби державної охорони. Дослідження […]

  • Охорона природи