ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ НПП «ВЕРХОВИНСЬКИЙ»

Автор: Іван Коляджин

Науково-технічну раду відкрив та привітав учасників секретар ради, заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук.
На засіданні XXXVII Науково-технічної ради розглянули такі питання:
– про підсумки проведення господарських заходів та природоохоронних заходів за 2022 рік, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора, головний природознавець.
– про підсумки проведення еколого-освітньої роботи за 2022 рік, доповідач Мирослава Повар – в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи.
– про підсумки проведення рекреаційної роботи за 2022 рік, доповідач Марія Бушватюк – в.о. начальника відділу рекреації.
– план засідань НТР НПП «Верховинський» та план науково-технічних заходів на 2023 рік, доповідач Людмила Мацап’як – начальник науково-дослідного відділу.
– план еколого-освітніх заходів на 2023 рік, доповідач – Мирослава Повар – в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи.
– план заходів відділу рекреації на 2023 рік, доповідач Марія Бушватюк – в.о. начальника відділу рекреації.
– погодження проекту лімітів на використання природних ресурсів на території НПП «Верховинський» у 2023 році, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора, головний природознавець.
В обговоренні взяли участь:
заступник директора з наукової роботи НПП «Верховинський», секретар Науково-технічної ради, кандидат історичних наук – Ярослав Зеленчук; в.о. заступника директора – головного природознавця – Микола Замореняк; начальник науково-дослідного відділу – Людмила Мацап’як; в.о. начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк; в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи – Мирослава Повар; старший науковий співробітник, кандидат фізико-математичних наук – Іван Зеленчук; начальники природоохоронних науково-дослідних відділень – Святослав Іванюк, Роман Недоходюк, Петро Зітенюк, Михайло Зуб’юк, Сергій Матійчук; заступник директора з наукової роботи Карпатського національного природного парку, кандидат біологічних наук – Олександр Киселюк; професор кафедри лісових культур і лісової селекції Національного лісотехнічного університету України, академік-секретар Лісівничої Академії наук України, доктор сільськогосподарських наук – Юрій Дебринюк; доцент кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, канд. геолог. наук – Ярослава Коробейнікова.
Учасники НТР прийняли до відома інформацію про роботу НПП «Верховинський» за 2022 рік та затвердили плани роботи Парку на 2023 рік із врахуванням відповідних пропозицій.

 

Новини

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта

Увага! Охорона оленя благородного в період «реву»

У зв’язку з періодом гону оленя, на території парку з 16 вересня до 23 жовтня  запровадили особливий період, відповідно до наказу “Про посилення контролю за додержанням режиму охорони території та об’єктів природно-заповідного фонду Парку”. Саме тому хочемо нагадати про те, що у вересні-жовтні в горах триває гон оленя благородного. Саме в цей період проходить процес […]

  • Охорона природи

Всесвітній день прибирання

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». До цієї акції доєднався і Національний природний парк «Верховинський», зокрема відділ еколого-освітньої роботи та Буковецька Гімназія із Командою організаторів «Let’s do it […]

  • Екоосвіта