ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ НПП «ВЕРХОВИНСЬКИЙ»

Автор: Іван Коляджин

Науково-технічну раду відкрив та привітав учасників секретар ради, заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук.
На засіданні XXXVII Науково-технічної ради розглянули такі питання:
– про підсумки проведення господарських заходів та природоохоронних заходів за 2022 рік, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора, головний природознавець.
– про підсумки проведення еколого-освітньої роботи за 2022 рік, доповідач Мирослава Повар – в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи.
– про підсумки проведення рекреаційної роботи за 2022 рік, доповідач Марія Бушватюк – в.о. начальника відділу рекреації.
– план засідань НТР НПП «Верховинський» та план науково-технічних заходів на 2023 рік, доповідач Людмила Мацап’як – начальник науково-дослідного відділу.
– план еколого-освітніх заходів на 2023 рік, доповідач – Мирослава Повар – в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи.
– план заходів відділу рекреації на 2023 рік, доповідач Марія Бушватюк – в.о. начальника відділу рекреації.
– погодження проекту лімітів на використання природних ресурсів на території НПП «Верховинський» у 2023 році, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора, головний природознавець.
В обговоренні взяли участь:
заступник директора з наукової роботи НПП «Верховинський», секретар Науково-технічної ради, кандидат історичних наук – Ярослав Зеленчук; в.о. заступника директора – головного природознавця – Микола Замореняк; начальник науково-дослідного відділу – Людмила Мацап’як; в.о. начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк; в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи – Мирослава Повар; старший науковий співробітник, кандидат фізико-математичних наук – Іван Зеленчук; начальники природоохоронних науково-дослідних відділень – Святослав Іванюк, Роман Недоходюк, Петро Зітенюк, Михайло Зуб’юк, Сергій Матійчук; заступник директора з наукової роботи Карпатського національного природного парку, кандидат біологічних наук – Олександр Киселюк; професор кафедри лісових культур і лісової селекції Національного лісотехнічного університету України, академік-секретар Лісівничої Академії наук України, доктор сільськогосподарських наук – Юрій Дебринюк; доцент кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, канд. геолог. наук – Ярослава Коробейнікова.
Учасники НТР прийняли до відома інформацію про роботу НПП «Верховинський» за 2022 рік та затвердили плани роботи Парку на 2023 рік із врахуванням відповідних пропозицій.

 

Новини

Участь у засіданні приуроченому до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

02 лютого 2023 року національний природний парк «Верховинський» взяв у форматі онлайн, організатором якого виступив Департамент природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міндовкілля. Під час засідання було розглянуто питання збереження Рамсарських угідь в контексті російської агресії, обговорено проведення заходів з відновлення, збереження та моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення. Збереження водно-болотних угідь – це не тільки очищення та […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

У 1971 році в Ірані, в місті Рамсар, була підписана Конвенція з водно-болотних угідь. У світі вона відома, як Рамсарська, зважаючи на назву міста де було її прийнято. Під водно-болотними угіддями розуміють річки і озера, райони боліт, драговин, торфовищ, штучні водойми та морські акваторії глибиною до шість метрів. У цей день в різних країнах світу […]

  • Екоосвіта