ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ: «КОНКУРСИ ПІДПРОГРАМИ «ДІЇ МАРІЇ СКЛОДОВСЬКОЇ-КЮРІ»»

Автор: І. Коляджин

Відбувся вебінар в системі «Zoom» з паралельною трансляцією в мережах «Фейсбук» та «Ютуб», що організувала громадська організація «Агенція Європейських інновацій» (ГО АЄІ). Даний вебінар є частиною серії вебінарів, що ГО АЄІ проводить в рамках проекту «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС», який підтримано Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «EU4USociety».

Галина Лазько, завідувачка відділу науково-організаційного супроводу наукових досліджень науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка», керівник підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» програми «Горизонт 2020» виступила з презентацією «Конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі», де основну увагу звернула на докторських та постдокторських програмах.

Іван Кульчицький, президент громадської організації «Агенція Європейських Інновацій», керівник національного контактного пункту програми «Горизонт-2020» виступив з презентацією, що супроводжувалася мультимедійними слайдами «Проект «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС»».

Основна мета цього вебінару – представити  відкриті та очікувані конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі», показати  синергію підпрограми з іншими складовими компонентами програми «Горизонт Європа» та обговорити основні аспекти  участі українських організацій у цих конкурсах.

У вебінарі взяли участь дослідники, аспіранти, науковці, представники науково-дослідних установ, закладів вищої освіти та організацій. Від НПП «Верховинський» участь у цьому заході взяв Іван Коляджин.

Дослідники, аспіранти та науковці можуть більш детально ознайомитися з підпрограмою «Дії Марії Склодовської-Кюрі» на сайті за посиланням: https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/

Новини

Заборона джипінгу на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду

Звертаємось до місцевих жителів нашого району та відвідувачів території Парку. На виконання петиції від 09.09.2022 №22/163240-еп «Про врегулювання джипінгу в Україні», проведення перегонів (джипінгу), трофі-рейдів, ралі, поїздок на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду СУВОРО ЗАБОРОНЕНО! Проїзд дозволяється у наступних випадках: ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, стихійних лих, при виконанні службових обов’язків представниками органів державної влади, а […]

  • Новини установи
  • Охорона природи

НОВИЙ ЖИТЕЛЬ НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРКУ

Інвентаризація видів – це один із важливих напрямків експедиційної роботи науково-дослідного відділу. Розподіл рідкісних та зникаючих видів флори НПП «Верховинський» в якісному і кількісному відношенні станом на 2022 рік становить 65 видів рослин та 2 види грибів, що занесені до Червоної книги України, 3 види з Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи, 7 видів з […]

  • Науково-дослідний відділ

Частина 3. Спогади про те, як на далекій Чивчинській полонині, пані Ольга Франко та її четверо дітей, випадково зустріли ведмедицю із ведмежатами.

Після оглядання навколишніх Карпатських гір, всі мандрівники, яких вела пані Ольга Франко, почали сходити вниз із Гомула, щоб плаєм зійти до Чорного Черемоша, а потім дорогою повернутися до Буркута. По дорозі вони повернули до іншої полонинської стаї, де були пастухи. Тут, у гуцульських вівчарів, пані Ольга із дітьми, уподобала і купила собі маленького волоського песика. Спочатку […]

  • Науково-дослідний відділ