ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ: «КОНКУРСИ ПІДПРОГРАМИ «ДІЇ МАРІЇ СКЛОДОВСЬКОЇ-КЮРІ»»

Автор: І. Коляджин

Відбувся вебінар в системі «Zoom» з паралельною трансляцією в мережах «Фейсбук» та «Ютуб», що організувала громадська організація «Агенція Європейських інновацій» (ГО АЄІ). Даний вебінар є частиною серії вебінарів, що ГО АЄІ проводить в рамках проекту «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС», який підтримано Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «EU4USociety».

Галина Лазько, завідувачка відділу науково-організаційного супроводу наукових досліджень науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка», керівник підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» програми «Горизонт 2020» виступила з презентацією «Конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі», де основну увагу звернула на докторських та постдокторських програмах.

Іван Кульчицький, президент громадської організації «Агенція Європейських Інновацій», керівник національного контактного пункту програми «Горизонт-2020» виступив з презентацією, що супроводжувалася мультимедійними слайдами «Проект «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС»».

Основна мета цього вебінару – представити  відкриті та очікувані конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі», показати  синергію підпрограми з іншими складовими компонентами програми «Горизонт Європа» та обговорити основні аспекти  участі українських організацій у цих конкурсах.

У вебінарі взяли участь дослідники, аспіранти, науковці, представники науково-дослідних установ, закладів вищої освіти та організацій. Від НПП «Верховинський» участь у цьому заході взяв Іван Коляджин.

Дослідники, аспіранти та науковці можуть більш детально ознайомитися з підпрограмою «Дії Марії Склодовської-Кюрі» на сайті за посиланням: https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/

Новини

Участь у засіданні приуроченому до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

02 лютого 2023 року національний природний парк «Верховинський» взяв у форматі онлайн, організатором якого виступив Департамент природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міндовкілля. Під час засідання було розглянуто питання збереження Рамсарських угідь в контексті російської агресії, обговорено проведення заходів з відновлення, збереження та моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення. Збереження водно-болотних угідь – це не тільки очищення та […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

У 1971 році в Ірані, в місті Рамсар, була підписана Конвенція з водно-болотних угідь. У світі вона відома, як Рамсарська, зважаючи на назву міста де було її прийнято. Під водно-болотними угіддями розуміють річки і озера, райони боліт, драговин, торфовищ, штучні водойми та морські акваторії глибиною до шість метрів. У цей день в різних країнах світу […]

  • Екоосвіта