ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ: «КОНКУРСИ ПІДПРОГРАМИ «ДІЇ МАРІЇ СКЛОДОВСЬКОЇ-КЮРІ»»

Автор: І. Коляджин

Відбувся вебінар в системі «Zoom» з паралельною трансляцією в мережах «Фейсбук» та «Ютуб», що організувала громадська організація «Агенція Європейських інновацій» (ГО АЄІ). Даний вебінар є частиною серії вебінарів, що ГО АЄІ проводить в рамках проекту «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС», який підтримано Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «EU4USociety».

Галина Лазько, завідувачка відділу науково-організаційного супроводу наукових досліджень науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка», керівник підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» програми «Горизонт 2020» виступила з презентацією «Конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі», де основну увагу звернула на докторських та постдокторських програмах.

Іван Кульчицький, президент громадської організації «Агенція Європейських Інновацій», керівник національного контактного пункту програми «Горизонт-2020» виступив з презентацією, що супроводжувалася мультимедійними слайдами «Проект «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС»».

Основна мета цього вебінару – представити  відкриті та очікувані конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі», показати  синергію підпрограми з іншими складовими компонентами програми «Горизонт Європа» та обговорити основні аспекти  участі українських організацій у цих конкурсах.

У вебінарі взяли участь дослідники, аспіранти, науковці, представники науково-дослідних установ, закладів вищої освіти та організацій. Від НПП «Верховинський» участь у цьому заході взяв Іван Коляджин.

Дослідники, аспіранти та науковці можуть більш детально ознайомитися з підпрограмою «Дії Марії Склодовської-Кюрі» на сайті за посиланням: https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація