ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ: «КОНКУРСИ ПІДПРОГРАМИ «ДІЇ МАРІЇ СКЛОДОВСЬКОЇ-КЮРІ»»

Автор: І. Коляджин

Відбувся вебінар в системі «Zoom» з паралельною трансляцією в мережах «Фейсбук» та «Ютуб», що організувала громадська організація «Агенція Європейських інновацій» (ГО АЄІ). Даний вебінар є частиною серії вебінарів, що ГО АЄІ проводить в рамках проекту «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС», який підтримано Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «EU4USociety».

Галина Лазько, завідувачка відділу науково-організаційного супроводу наукових досліджень науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка», керівник підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» програми «Горизонт 2020» виступила з презентацією «Конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі», де основну увагу звернула на докторських та постдокторських програмах.

Іван Кульчицький, президент громадської організації «Агенція Європейських Інновацій», керівник національного контактного пункту програми «Горизонт-2020» виступив з презентацією, що супроводжувалася мультимедійними слайдами «Проект «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС»».

Основна мета цього вебінару – представити  відкриті та очікувані конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі», показати  синергію підпрограми з іншими складовими компонентами програми «Горизонт Європа» та обговорити основні аспекти  участі українських організацій у цих конкурсах.

У вебінарі взяли участь дослідники, аспіранти, науковці, представники науково-дослідних установ, закладів вищої освіти та організацій. Від НПП «Верховинський» участь у цьому заході взяв Іван Коляджин.

Дослідники, аспіранти та науковці можуть більш детально ознайомитися з підпрограмою «Дії Марії Склодовської-Кюрі» на сайті за посиланням: https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта