Відпочинок в Карпатах взимку подарує заряд позитивних та яскравих емоцій.

Автор: М. Бушватюк

Зима – не час сидіти вдома. Хтось вважає цю пору сірою та похмурою, проте, можливо, ви ще не віднайшли свій туристичний маршрут? Подорожі завжди додають життю нових барв. А зимовий відпочинок в Карпатах – це яскраві емоції та враження. Чарівні гірські краєвиди, традиційні частування, історичні пам’ятки, відпочинок в чанах та краса природи – Верховинщини щедро розкриває свої обійми, даючи кожному можливість віднайти щось своє.

Приїжджайте  до Верховинщини помилуватись чудовою красою засніжених вершин і іскристим на сонці снігом.

Піші прогулянки, поїздки на запряжених кіньми санях, бричках, зимова фотосесія у гуцульському одязі принесуть задоволення будь-якій родині.

Зимовий відпочинок в Карпатах – це також можливість покататися на санках, сноутюбах (надувних гумових кругах), лижах, сноубордах.

Подбайте про місце перебування заздалегідь. Забронюйте комфортний номер в готелі «Верховинський» за номером телефону  +380960173974.

 

Новини

Участь у засіданні приуроченому до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

02 лютого 2023 року національний природний парк «Верховинський» взяв у форматі онлайн, організатором якого виступив Департамент природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міндовкілля. Під час засідання було розглянуто питання збереження Рамсарських угідь в контексті російської агресії, обговорено проведення заходів з відновлення, збереження та моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення. Збереження водно-болотних угідь – це не тільки очищення та […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

У 1971 році в Ірані, в місті Рамсар, була підписана Конвенція з водно-болотних угідь. У світі вона відома, як Рамсарська, зважаючи на назву міста де було її прийнято. Під водно-болотними угіддями розуміють річки і озера, райони боліт, драговин, торфовищ, штучні водойми та морські акваторії глибиною до шість метрів. У цей день в різних країнах світу […]

  • Екоосвіта