“Відпочиваєш – прибери за собою”!

Автор: М.Повар

Ми знаємо, що ви будете робити весною, влітку, восени, що ви робите зараз – ви відпочиваєте на природі. Пікнік – це найкращий час зібрати друзів у парках, на пляжах, виїхати на мальовничі місця поблизу домівки чи взагалі піти у похід десь у гори. Ви будете частуватися шашликом, печеною картоплею, пригощатися різними смаколиками…Спостерігати за птахами чи хмарами на небі, лежачи на зручному пледі, та насолоджуватися усвідомленням того, що навколишня природа є екологічною.
Але чи вистачить мужності та рішучості нарешті дотримуватися правил на природі, не залишати сміття, яке нікуди не зникає і утворює стихійне сміттєзвалище. Потрапляє у середовище, у воду, лежить у траві. Під дією сонця, вітру швидше стає крихким, з нього виділяються маленькі часточки, які переносяться повітрям, водою і згодом потрапляють на наші з Вами “тарілки”.
Підхопіть тренд : “Відпочиваєш – прибери за собою”!

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація