Візит міністра до НПП “Верховинський”

04 березня НПП «Верховинський» з  робочим візитом відвідав Міністр екології та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка, директор департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Едуард Арустамян.

Також були присутні народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Едуард Прощук, начальник Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківська обласна державна адміністрація Андрій Пліхтяк.

Свій робочий візит делегація розпочала із відвідин візит центру в селі Ільці, де було проведено екскурсію для високопоставлених гостей.

Разом із директором Національного природного парку «Верховинський» Михайлом Нечаєм оглянули адміністративне приміщення Парку, а також відбулась робоча зустріч Міністра з колективом Парку, під час якої Руслан Стрілець вручив грамоти за вагомі досягнення в роботі.   Уповноваженим гостям було продемонстровано презентацію про територію Парку, вахтовий метод роботи служби державної охорони, діяльність науково-дослідного відділу, відділу еколого-освітньої роботи, відділу рекреації.

На завершення відбулося обговорення актуальних та проблемних питань роботи Парку щодо розвитку туристичного потенціалу і водночас збереження цінних природних ресурсів регіону.

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта