Візит міністра до НПП “Верховинський”

04 березня НПП «Верховинський» з  робочим візитом відвідав Міністр екології та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка, директор департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Едуард Арустамян.

Також були присутні народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Едуард Прощук, начальник Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківська обласна державна адміністрація Андрій Пліхтяк.

Свій робочий візит делегація розпочала із відвідин візит центру в селі Ільці, де було проведено екскурсію для високопоставлених гостей.

Разом із директором Національного природного парку «Верховинський» Михайлом Нечаєм оглянули адміністративне приміщення Парку, а також відбулась робоча зустріч Міністра з колективом Парку, під час якої Руслан Стрілець вручив грамоти за вагомі досягнення в роботі.   Уповноваженим гостям було продемонстровано презентацію про територію Парку, вахтовий метод роботи служби державної охорони, діяльність науково-дослідного відділу, відділу еколого-освітньої роботи, відділу рекреації.

На завершення відбулося обговорення актуальних та проблемних питань роботи Парку щодо розвитку туристичного потенціалу і водночас збереження цінних природних ресурсів регіону.

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація