Візит міністра до НПП “Верховинський”

04 березня НПП «Верховинський» з  робочим візитом відвідав Міністр екології та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка, директор департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Едуард Арустамян.

Також були присутні народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Едуард Прощук, начальник Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківська обласна державна адміністрація Андрій Пліхтяк.

Свій робочий візит делегація розпочала із відвідин візит центру в селі Ільці, де було проведено екскурсію для високопоставлених гостей.

Разом із директором Національного природного парку «Верховинський» Михайлом Нечаєм оглянули адміністративне приміщення Парку, а також відбулась робоча зустріч Міністра з колективом Парку, під час якої Руслан Стрілець вручив грамоти за вагомі досягнення в роботі.   Уповноваженим гостям було продемонстровано презентацію про територію Парку, вахтовий метод роботи служби державної охорони, діяльність науково-дослідного відділу, відділу еколого-освітньої роботи, відділу рекреації.

На завершення відбулося обговорення актуальних та проблемних питань роботи Парку щодо розвитку туристичного потенціалу і водночас збереження цінних природних ресурсів регіону.

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація