Візит міністра до НПП “Верховинський”

04 березня НПП «Верховинський» з  робочим візитом відвідав Міністр екології та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка, директор департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Едуард Арустамян.

Також були присутні народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Едуард Прощук, начальник Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківська обласна державна адміністрація Андрій Пліхтяк.

Свій робочий візит делегація розпочала із відвідин візит центру в селі Ільці, де було проведено екскурсію для високопоставлених гостей.

Разом із директором Національного природного парку «Верховинський» Михайлом Нечаєм оглянули адміністративне приміщення Парку, а також відбулась робоча зустріч Міністра з колективом Парку, під час якої Руслан Стрілець вручив грамоти за вагомі досягнення в роботі.   Уповноваженим гостям було продемонстровано презентацію про територію Парку, вахтовий метод роботи служби державної охорони, діяльність науково-дослідного відділу, відділу еколого-освітньої роботи, відділу рекреації.

На завершення відбулося обговорення актуальних та проблемних питань роботи Парку щодо розвитку туристичного потенціалу і водночас збереження цінних природних ресурсів регіону.

Новини

Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради та робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

8 липня 2024 року в адміністрації Національного природного парку «Верховинський» відбулось чергове засідання Науково-технічної ради, а також п’ята робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський» організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Метою даних засідань було представлення, обговорення […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

День працівника природно-заповідної справи святкуємо з найменшими

Щорічно 7 липня в Україні своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи. З нагоди свята фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи провели тематичний захід в закладі дошкільної освіти «Сонечко» в смт. Верховина. А щоб  зацікавити маленьких слухачів звичайно ж з ними потрібно погратися. І спільно ми погралися в ігри, в ході яких дітки довідалися: про […]

  • Екоосвіта

Робота СДО на території  Парку

Працівниками СДО проведено рейдову перевірку по території Парку щодо недопущення правопорушень природоохоронного режиму, запобіганню випадків пожеж під час пожежонебезпечного періоду та випадків браконьєрства, також особливу увагу було звернено на появу ознак погіршення стану лісових насаджень по території парку,  появи шкідників. Під час рейду використовується додаток Smart встановлений на смартфонах, що дозволяє проаналізувати роботу служби державної охорони. Дослідження […]

  • Охорона природи