Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Автор: М. Бушватюк

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства.

Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір.
Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай.

Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу було висвітлено роль туризму та туристичих маршрутів для повноцінного функціонування національного парку. Обговорено готельну сферу та пріоритети розвитку в теперішній час.

Науково-дослідну діяльність висвітлила Алла Зітенюк – молодший науковий співробітник парку. Свою увагу акцентувала на книзі “Літопис природи”, в якій публікуються дані про флору та фауну, а також про рекреаційну та еколого-освітню діяльність Парку впродовж року.

Обговорена робота служби державної охорони та їх важлива роль у попередженні та припиненні порушень природоохоронного законодавства.

Домовились про перспективу співпраці між НПП “Верховинський” та коледжем, яка сприятиме конструктивній співпраці в галузі розвитку туризму, проведенні еколого-освітніх заходів та спільних наукових дослідженнях на території НПП «Верховинський».

 

 

Новини

Чиста вода, свіже повітря і родючий грунт – все це необхідно людям для повноцінного і здорового існування. Саме про чистоту довкілля дбаємо і ми – працівники НПП “Верховинський” і з цією метою було вчергове прибрано рекреаційне місце в урочищі Млинський від сміття.

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Дикі звірі – наше велике багатство.

Для підвищення чисельності диких тварин працівниками парку здійснюється  комплекс біотехнічних заходів для збереження середовища існування та відтворення фауни,  шляхом створення сприятливих  умов, для їх проживання в природному середовищі та покращення кормових та захисних властивостей угідь. У холодну пору звірі і птахи нерідко гинуть не тільки від холоду, а й від нестачі кормів. Зимова підгодівля – […]

  • Охорона природи

Одноденний семінар для екоосвітян

В рамках підтримки Франкфуртського зоологічного товариства екологоосвітнього напрямку, фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи взяли участь у одноденному семінарі з екоосвітянами установ, що проходив на території ННП “Вижницький” з метою обміну досвіду. Спільно проведені еколого-освітні заходи на природі для групи дітей, залучаючи всі теоретичні знання, які ми отримали протягом попередніх семінарів та тренінгів та які […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація