Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Автор: М. Бушватюк

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства.

Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір.
Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай.

Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу було висвітлено роль туризму та туристичих маршрутів для повноцінного функціонування національного парку. Обговорено готельну сферу та пріоритети розвитку в теперішній час.

Науково-дослідну діяльність висвітлила Алла Зітенюк – молодший науковий співробітник парку. Свою увагу акцентувала на книзі “Літопис природи”, в якій публікуються дані про флору та фауну, а також про рекреаційну та еколого-освітню діяльність Парку впродовж року.

Обговорена робота служби державної охорони та їх важлива роль у попередженні та припиненні порушень природоохоронного законодавства.

Домовились про перспективу співпраці між НПП “Верховинський” та коледжем, яка сприятиме конструктивній співпраці в галузі розвитку туризму, проведенні еколого-освітніх заходів та спільних наукових дослідженнях на території НПП «Верховинський».

 

 

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії