Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Автор: М. Бушватюк

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства.

Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір.
Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай.

Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу було висвітлено роль туризму та туристичих маршрутів для повноцінного функціонування національного парку. Обговорено готельну сферу та пріоритети розвитку в теперішній час.

Науково-дослідну діяльність висвітлила Алла Зітенюк – молодший науковий співробітник парку. Свою увагу акцентувала на книзі “Літопис природи”, в якій публікуються дані про флору та фауну, а також про рекреаційну та еколого-освітню діяльність Парку впродовж року.

Обговорена робота служби державної охорони та їх важлива роль у попередженні та припиненні порушень природоохоронного законодавства.

Домовились про перспективу співпраці між НПП “Верховинський” та коледжем, яка сприятиме конструктивній співпраці в галузі розвитку туризму, проведенні еколого-освітніх заходів та спільних наукових дослідженнях на території НПП «Верховинський».

 

 

Новини

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта

Частина 10. Карпатські гори і гуцули зберегли пам’ять про свого красного леґіня Фоку Максим’юка (Шумеєвого).

Дальше ми наводимо візуальний портрет Фоки Максим’юка (Шумеєвого), його розкішного гуцульського вбрання, що був художньо описаний Ст. Вінцензом. «Обличчя Фоки, поважне і безмежно погідне, викликало довіру. Чорне, густе і довге волосся, ледь припорошене сивиною, молодило його. Так і його очі, хоч спокійні – не згаслі, як вуглі полонинської ватри, завжди готові до блиску.  Часом вони […]

  • Науково-дослідний відділ

Робота над Проектом організації території триває

23 листопада на базі НПП «Верховинський» відбулася робоча зустріч керівника програми підтримка природоохоронних територій Франкфуртського зоологічного товариства Василя Мочана з працівниками Парку. Мета зустрічі продовження роботи над 10 – річною стратегією діяльності НПП «Верховинський». Зокрема було оновлено список стратегічних заходів, а також обговорено ланцюжки результатів теорії змін, які побудували для вирішення стратегічних заходів під час попередньої зустрічі […]

  • Новини установи