Всесвітній день рибальства

Автор: М.Прокоп'юк, А.Михайлюк

27 червня щорічно святкується Всесвітній день рибальства. Засноване свято було на з’їзді з регулювання та розвитку промислової риболовлі, який відбувся в Італії у липні 1984.
Всесвітній день рибальства – важлива подія, присвячена просуванню практики сталого рибальства, захисту морських екосистем та визнанню життєво важливої ролі рибальства у світовій економіці та суспільстві.
Тому, з нагоди цього свята начальник відділу еколого-освітньої роботи М.Повар та фахівці відділів рекреації і еколого-освітньої роботи М.Прокоп’юк, А.Михайлюк провели навчальний захід з дітьми, які відпочивають в пришкільному літньому таборі при Буковецької гімназії біля місцевого озера. Дітки не тільки слухали, але й спробували порибалити.
Метою проведення заходу було донести до учасників думку, що рибалка – це заняття з природою. Тому наголосили про культуру поводження біля водойм, а саме: не забувати стежити за чистотою і порядком на місці риболовлі, не залишати сміття і не порушувати природне середовище.
Рибалка – це заняття, яке може принести задоволення і користь, але для цього потрібно підготуватися, бути наполегливим і стежити за безпекою та доглядом за природою. Не забувайте про ці прості правила, і ваша рибалка обов’язково стане успішною та приємною.

Новини

“Готуємо юних туристів у похід”

Працівниками відділу рекреації та еко-освіти проведено тематичний захід тему : “Готуємо юних туристів у похід”. Мета заходу: -пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; -навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; -заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина ІХ. Художній образ Верховинсього регіону Українських Карпат в трьох літературних творах Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ

Участь у вебінарі “Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.”

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у вебінарі «Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.» Під час вебінару говорили про: -Законодавство, зокрема, про Конвенцію ООН про права осіб із інвалідністю, Закон України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”; -національну стратегію та Національний план дій. Обговоримо висновок щодо стану доступності; -хто є […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація