Всесвітній день здоров’я довкілля

Автор: Ю. Ватуйчак

В рамках реалізації  проєкту «Екологія – це ми» та з нагоди святкування Всесвітнього дня здоров’я довкілля працівники парку провели навчально-розвивальний захід у закладі дошкільної освіти  «Світлячок» с. Буковець.  Темою розмови з дітьми було роз’яснення впливу негативних факторів на чистоту довкілля, а їх немало. На жаль є ще люди, які не зовсім дбають про чистоту середовища, що їх оточує у повсякденному житті. Сьогодні у світі є надзвичайно актуальною проблема збору, сортування і утилізації сміття. Багато шкоди довкіллю приносять викиди в атмосферу та відходи промислових підприємств, спалювання сміття і побутових відходів, загазованість повітря автомобілями, вирубка лісів, браконьєрство та ін. Це маленька часточка тих негативних факторів, які можуть привести до порушення діяльності екологічних систем, а у гіршому випадку до виникнення екологічних криз.

Саме життя стверджує, що люди, які навчені з дитинства берегти природу, вміють створити гармонію, красу і добро у спілкуванні з нею та взаєминах з навколишнім середовищем. Такі заходи допомагають дітям усвідомити власні дії та передбачити їхні наслідки для життя природних об’єктів. Тільки тоді вони виростуть справжніми шанувальниками природи.

Провідний фахівець з екологічної освіти      Ю.   Ватуйчак

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація