Всесвітній день здоров’я довкілля

Автор: Ю. Ватуйчак

В рамках реалізації  проєкту «Екологія – це ми» та з нагоди святкування Всесвітнього дня здоров’я довкілля працівники парку провели навчально-розвивальний захід у закладі дошкільної освіти  «Світлячок» с. Буковець.  Темою розмови з дітьми було роз’яснення впливу негативних факторів на чистоту довкілля, а їх немало. На жаль є ще люди, які не зовсім дбають про чистоту середовища, що їх оточує у повсякденному житті. Сьогодні у світі є надзвичайно актуальною проблема збору, сортування і утилізації сміття. Багато шкоди довкіллю приносять викиди в атмосферу та відходи промислових підприємств, спалювання сміття і побутових відходів, загазованість повітря автомобілями, вирубка лісів, браконьєрство та ін. Це маленька часточка тих негативних факторів, які можуть привести до порушення діяльності екологічних систем, а у гіршому випадку до виникнення екологічних криз.

Саме життя стверджує, що люди, які навчені з дитинства берегти природу, вміють створити гармонію, красу і добро у спілкуванні з нею та взаєминах з навколишнім середовищем. Такі заходи допомагають дітям усвідомити власні дії та передбачити їхні наслідки для життя природних об’єктів. Тільки тоді вони виростуть справжніми шанувальниками природи.

Провідний фахівець з екологічної освіти      Ю.   Ватуйчак

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта