Всесвітній день Землі!

Автор: М.Повар

20 березня – Всесвітній день Землі! Дату обрали не випадково, адже це день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку.
Саме про це спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи в приміщенні візит центру провели тематичний захід.
Гості з Києва мали можливість переглянути відео про неперпевершену красу території Парку, дізналися про найбільш жахливі чинники, що впливають на навколишнє середовище приносячи величезну шкоду, а також:
– пограли в дидактичні ігри ” Маленький ерудит” та “Такий як…”. Діти відповідали на коротенькі запитання, продовжували прислів’я на природничу тематику, а також дізналися цікаві факти, що відбувається згублюче для довкілля на планеті щохвилини, щогодини і щоденно і чому потрібно Землю берегти.
На завершення ми обмінялися думками що ми будемо робити в майбутньому для покращення екологічного стану на Землі.

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація