Загальні збори працівників НПП «Верховинський»

Автор: М. Бушватюк

Національний природний парк «Верховинський» створений відповідно до Указу Президента України (22 січня 2010 року №58) з метою збереження біорізноманіття та цілісності природних комплексів Чивчинських і Гринявських гір, відтворення та раціонального використання рослинного і тваринного світу, унікальних природних комплексів.

З метою відзначення 14 річниці від дня створення відбулися загальні збори працівників НПП «Верховинський» та річна нарада з питань виконання планів за 2023 рік.

Зі вступним вітальним словом виступив директор НПП «Верховинський» – Михайло Нечай.

З доповідями про підсумки роботи за 2023 рік  виступили: провідні спеціалісти, начальники відділів, начальники природоохоронних відділень а профільні заступники установи підсумували їх виступи.

Привітав та підсумував 2023 робочий рік Голова трудового колективу – Святослав Іванюк.

 

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація