Загальні збори працівників НПП «Верховинський»

Автор: М. Бушватюк

1 травня відбулися загальні збори працівників НПП «Верховинський» та річна нарада з питань виконання планів за 2022 рік та планових завдань на 2023 рік.

Зі вступним словом виступив директор НПП «Верховинський» – Михайло Нечай.

З доповідями про підсумки роботи за 2022 рік  виступили: провідні спеціалісти, начальники відділів, начальники природоохоронних відділень а профільні заступники установи підсумували їх виступи.

 

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація