“Захистимо рись”

Автор: М.Повар

Рисі – чудові плавці, які також з легкістю деруться по деревах і скелях. За добу рись здатна подолати до 30 кілометрів. Плямиста шкура рисі допомагає їй ховатися серед дерев, так як нагадує сонячні відблиски на землі. Атакуючи свою жертву рись здатна стрибати на відстань до 4 метрів.
Ви знали такі цікаві факти про цю граційну червонокнижну лісову кішку?
А спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи Парку за допомогою презентаційного матеріалу ознайомили діток Буковецької гімназії саме з такими фактами, і не тільки. Фахівці розповіли дітям про ареал перебування та способом життя рисі і переглянули короткометражне відео відзняте фотопасткою на території НПП “Верховинський”. Для чого спитаєте ви ми проводили такий захід? Відповідь  проста, через браконьєрство популяція знаходиться на межі зникнення і саме тому потребує охорони.

 

 

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація