“Захистимо рись”

Автор: М.Повар

Рисі – чудові плавці, які також з легкістю деруться по деревах і скелях. За добу рись здатна подолати до 30 кілометрів. Плямиста шкура рисі допомагає їй ховатися серед дерев, так як нагадує сонячні відблиски на землі. Атакуючи свою жертву рись здатна стрибати на відстань до 4 метрів.
Ви знали такі цікаві факти про цю граційну червонокнижну лісову кішку?
А спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи Парку за допомогою презентаційного матеріалу ознайомили діток Буковецької гімназії саме з такими фактами, і не тільки. Фахівці розповіли дітям про ареал перебування та способом життя рисі і переглянули короткометражне відео відзняте фотопасткою на території НПП “Верховинський”. Для чого спитаєте ви ми проводили такий захід? Відповідь  проста, через браконьєрство популяція знаходиться на межі зникнення і саме тому потребує охорони.

 

 

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація