“Захистимо рись”

Автор: М.Повар

Рисі – чудові плавці, які також з легкістю деруться по деревах і скелях. За добу рись здатна подолати до 30 кілометрів. Плямиста шкура рисі допомагає їй ховатися серед дерев, так як нагадує сонячні відблиски на землі. Атакуючи свою жертву рись здатна стрибати на відстань до 4 метрів.
Ви знали такі цікаві факти про цю граційну червонокнижну лісову кішку?
А спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи Парку за допомогою презентаційного матеріалу ознайомили діток Буковецької гімназії саме з такими фактами, і не тільки. Фахівці розповіли дітям про ареал перебування та способом життя рисі і переглянули короткометражне відео відзняте фотопасткою на території НПП “Верховинський”. Для чого спитаєте ви ми проводили такий захід? Відповідь  проста, через браконьєрство популяція знаходиться на межі зникнення і саме тому потребує охорони.

 

 

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта