“Захистимо рись”

Автор: М.Повар

Рисі – чудові плавці, які також з легкістю деруться по деревах і скелях. За добу рись здатна подолати до 30 кілометрів. Плямиста шкура рисі допомагає їй ховатися серед дерев, так як нагадує сонячні відблиски на землі. Атакуючи свою жертву рись здатна стрибати на відстань до 4 метрів.
Ви знали такі цікаві факти про цю граційну червонокнижну лісову кішку?
А спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи Парку за допомогою презентаційного матеріалу ознайомили діток Буковецької гімназії саме з такими фактами, і не тільки. Фахівці розповіли дітям про ареал перебування та способом життя рисі і переглянули короткометражне відео відзняте фотопасткою на території НПП “Верховинський”. Для чого спитаєте ви ми проводили такий захід? Відповідь  проста, через браконьєрство популяція знаходиться на межі зникнення і саме тому потребує охорони.

 

 

Новини

Територію парку НПП «Верховинський» відвідала Нечеснюк Юлія – претендент на отримання номінації національної рекодсменки в якості першої українки, що зійшла на 100 найвищих вершин Українських Карпат. Працівники відділу рекреації та служби державної охорони ПЗФ взяли активну участь у сходженні на гори, які увійшли до 100 найвищих в Українських Карпатах, а саме: Чивчин, Велика Будийовська, Сілігул, […]

  • Без категорії

Сертифікація Еколого-освітнього візит-центру Національного природного парку «Верховинський» відповідно екологічному стандарту «Зелений офіс»

З 7 по 9 листопада Еколого-освітній візит-центр Національного природного парку «Верховинський» успішно пройшов сертифікацію відповідно екологічному стандарту «Зелений офіс». У заході взяли участь: Власенко Сергій Геннадійович заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, ВГО «Жива планета» та представники із семи природоохоронних установ України.  

  • Без категорії

6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів.

6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Для України, ця подія має особливе та важливе значення. Війна, якими б не були її причини, приносить невимовний жах для цивільного населення і може протягом лічених хвилин знищити те, що іноді було створено цілими поколіннями. Адже, крім людських страждань, що […]

  • Екоосвіта