Засідання робочої групи присвяченій природоорієнтованим рішенням у лісовому господарстві

Автор: І. Коляджин

Відбулося засідання робочої групи в онлайн-форматі присвяченій природоорієнтованим рішенням в управлінні лісового господарства.

Вектор руху лісового господарства, зазначений у Державній стратегії управління лісами України до 2035 року (2021), передбачає забезпечення ефективного управління лісами на основі забезпечення сталого ведення лісового господарства, збереження біорізноманіття в лісах, адаптованого до кліматичних змін лісового господарства, популяризацію професії лісівника у суспільстві, забезпечення фінансової стабільності лісової галузі та створення сприятливих умов для активізації розвитку деревообробної та суміжних галузей економіки.

Безумовно сьогоднішні реалії вплинуть на стан лісів у майбутньому, а прояв порушень загострюється внаслідок кліматичних змін, які прогнозують науковці. Тож необхідно невідкладно визначити стратегічні кроки адаптації лісового господарства до зміни клімату з урахуванням сучасних викликів.

Засідання робочої групи розпочала Олеся Петрович, менеджер з природоохоронної роботи WWF-Україна та привітала учасників.

В засіданні взяли участь: Ганна Лобченко, менеджер напряму «Ліси» WWF-Україна; Роман Волосянчук кандидат біологічних наук, експерт з охорони лісів та лісового господарства ГО «Екосфера» та спеціалісти департаментів екології та природних ресурсів ОДА, обласних управлінь ЛМГ, національних природних парків, заповідників, галузевих університетів і інститутів, представники інших природоохоронних організацій, а також аспіранти та науковці.

В обговоренні також взяли участь спеціалісти від НПП «Верховинський». Матеріали робочої групи будуть використані для подальшої розробки природоорієнтованих рекомендацій та їх втілення в лісове господарство України в умовах сучасних викликів.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта