«Збережемо ялинку!» в дитячому садку

Автор: М.Повар

З метою виховання відповідальності за навколишній світ, підвищення екологічної культури, дбайливого ставлення до природи в дитячому садку пройшов виховний екозахід в рамках акції «Збережемо ялинку!».
Маленькі вихованці закладу дошкільної освіти “Гуцулятко с. Верхній Ясенів довідалися:
Що ми знаємо про ялинку?
Чому взимку зелені голки?
Чому у ялинки колючі голочки?
Що буде, якщо на світі не стане ялин?
А на завершення малюки розмалювали тематичні розмальовки.
Загалом в рамках Акції “Збережи ялинку” відділом екоосвіти було проведено тематичні заходи із школярами, дошкільнятами та внутрішьо переміщеними особами. Спільно ми – малювали, вичали виготовляли…
Бережіть і Ви наші “зелені легені”.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта