Збережемо першоцвіти

Автор: М.Повар

Чи готові ми вивчати навколишній світ; заохочуватися до збереження первоцвітів, до природоохоронної роботи; виховувати любов до природи рідного краю, дбайливого ставлення до рідкісних рослин? Саме з такою метою спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи продовжують систематичну роботу серед навчальних закладів по збереженню першоцвітів.
10 березня відбувся захід присвячений захисту першим провісникам весни в Ільцівському ліцеї, під час якого методом презентації та розгадуванням тематичного кросворду маленькі школярі довідалися про рідкісні рослини, які занесені до Червоної книги України і їх значення в екоситемі.
Для кращого засвоєння дидактичного матеріалу учні отримали закладки для підручників із зображенням першоцвітів.

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта