Збережемо першоцвіти

Автор: М.Повар

Чи готові ми вивчати навколишній світ; заохочуватися до збереження первоцвітів, до природоохоронної роботи; виховувати любов до природи рідного краю, дбайливого ставлення до рідкісних рослин? Саме з такою метою спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи продовжують систематичну роботу серед навчальних закладів по збереженню першоцвітів.
10 березня відбувся захід присвячений захисту першим провісникам весни в Ільцівському ліцеї, під час якого методом презентації та розгадуванням тематичного кросворду маленькі школярі довідалися про рідкісні рослини, які занесені до Червоної книги України і їх значення в екоситемі.
Для кращого засвоєння дидактичного матеріалу учні отримали закладки для підручників із зображенням першоцвітів.

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація