«Збережемо первоцвіти»

Автор: М.Повар

В рамках акції «Збережемо первоцвіти» екоосвітяни Парку провели цікавий захід із малятами Верховинського закладу дошкільної освіти “Сонечко”.
Разом із дітками фахівці прогулялися весняним парком, пограли у гру “Про що говорять весною дерева”, поспостерігали за першими квітами, які вже розквітли під весняним сонечком, класифікували їх за назвами та ознаймили діток із важливістю збереження перших квітів.
Побачене під час прогулянки нас надихнуло виконати творчу роботу “Весняна галявина” методом ліплення з повітряного пластиліну .
Діти задоволені, ми щасливі!

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація