Зустріч з експертом з питань туризму, рекреації та інфраструктури.

Автор: М. Бушватюк

Сьогодні до НПП «Верховинський» із робочим візитом завітав Сергій Підмогильний – експерт з питань туризму, рекреації та інфраструктури.

У робочій нараді з експертом взяли участь:  директор  Парку – Михайло Нечай,  заступник директора з наукової роботи – Ярослав Зеленчук, начальник Добринського ПНДВ- Михайло Зуб’юк  та працівники відділу рекреації  та еколого-освітньої роботи.

Під час наради Сергій надав рекомендації щодо напрямків розвитку туризму НПП «Верховинський». Обговорили створення нової рекреаційної інфраструктури, інформаційних щитів та вказівників. Напрацювали ряд завдань на найближчий час та налагодили комунікацію для подальшої співпраці.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта