Зустріч зацікавлених сторін

Автор: Л. Мацап’як

 

На базі НПП «Верховинський» 16.03.2023  року в рамках проєкту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”, що фінансується німецьким урядом через Банк розвитку KfW, а також проєкту “Збереження Карпатських пралісів”, що реалізовуються спільно з Франкфуртським зоологічним товариством та фінансується німецьким урядом в рамках Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ) німецького Міністерства охорони довкілля, відбулася робоча зустріч зацікавлених сторін та громадськості щодо розробки Проєкту організації території Національного природного парку «Верховинський».

Учасники зустрічі: науковці, представники суміжних національних парків, місцевих громад, лісових господарств, громадських організацій, полонинських господарств та туризму, мали змогу ознайомитися із діяльністю НПП «Верховинський», взяти активну участь в обговоренні початкового етапу розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», який є основним документом з планування та комплесного розвитку території.

В результаті плідної співпраці було налагоджено комунікацію між зацікавленими сторонами, визначено головні цінності території, потенційні загрози, перспективні напрямки розвитку та  заплановано подальші кроки з розробки Проєкту організації території для НПП «Верховинський».

Всім учасникам дякуєм за співпрацю та надіємось на плідну роботу в подальших зустрічах стейкхолдерів!

 

 

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація