Зустріч зацікавлених сторін

Автор: Л. Мацап’як

 

На базі НПП «Верховинський» 16.03.2023  року в рамках проєкту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”, що фінансується німецьким урядом через Банк розвитку KfW, а також проєкту “Збереження Карпатських пралісів”, що реалізовуються спільно з Франкфуртським зоологічним товариством та фінансується німецьким урядом в рамках Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ) німецького Міністерства охорони довкілля, відбулася робоча зустріч зацікавлених сторін та громадськості щодо розробки Проєкту організації території Національного природного парку «Верховинський».

Учасники зустрічі: науковці, представники суміжних національних парків, місцевих громад, лісових господарств, громадських організацій, полонинських господарств та туризму, мали змогу ознайомитися із діяльністю НПП «Верховинський», взяти активну участь в обговоренні початкового етапу розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», який є основним документом з планування та комплесного розвитку території.

В результаті плідної співпраці було налагоджено комунікацію між зацікавленими сторонами, визначено головні цінності території, потенційні загрози, перспективні напрямки розвитку та  заплановано подальші кроки з розробки Проєкту організації території для НПП «Верховинський».

Всім учасникам дякуєм за співпрацю та надіємось на плідну роботу в подальших зустрічах стейкхолдерів!

 

 

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта