Зустріч зацікавлених сторін

Автор: Л. Мацап’як

 

На базі НПП «Верховинський» 16.03.2023  року в рамках проєкту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”, що фінансується німецьким урядом через Банк розвитку KfW, а також проєкту “Збереження Карпатських пралісів”, що реалізовуються спільно з Франкфуртським зоологічним товариством та фінансується німецьким урядом в рамках Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ) німецького Міністерства охорони довкілля, відбулася робоча зустріч зацікавлених сторін та громадськості щодо розробки Проєкту організації території Національного природного парку «Верховинський».

Учасники зустрічі: науковці, представники суміжних національних парків, місцевих громад, лісових господарств, громадських організацій, полонинських господарств та туризму, мали змогу ознайомитися із діяльністю НПП «Верховинський», взяти активну участь в обговоренні початкового етапу розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», який є основним документом з планування та комплесного розвитку території.

В результаті плідної співпраці було налагоджено комунікацію між зацікавленими сторонами, визначено головні цінності території, потенційні загрози, перспективні напрямки розвитку та  заплановано подальші кроки з розробки Проєкту організації території для НПП «Верховинський».

Всім учасникам дякуєм за співпрацю та надіємось на плідну роботу в подальших зустрічах стейкхолдерів!

 

 

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація