Фахівці НПП «Верховинський» провели дводенну еколого-освітню екскурсію на тему «Флора та фауна водно-болотних угідь»

    Фахівці НПП «Верховинський» провели еколого-освітню екскурсію на тему «Флора та фауна водно-болотних угідь», 20 березня з учнями Верхньоясенівського ліцею та 21 березня з учнями Криворівнянського ліцею.
    Екскурсія проходила за маршрутом↘️Еколого-освітній візит-центр пр.Голиці с.Ільці ➡️ екологічна стежка «Гучівка» ➡️струмок Жаб’євський ➡️ пр.Рикалівка с.Замагора➡️ музей Гната Хоткевича с.Красноїлля➡️ музей Флори і Фауни с.Устеріки➡️ місце злиття річок Білий та Чорний Черемош.
    Пройшовши екологічною стежкою «Гучівка» до оліготрофного болота діти мали можливість ближче познайомитися з унікальними екосистемами, фауною та флорою, які виконують важливі функції водно-болотних угідь в природі.
    На наступній станції навчилися визначати якість води за наявністю живих організмів у ній.
    На Рикалівському перевалі за допомогою бінокля досліджували природу, вчилися розкладати палатку, грали в цікаву гру «Вгадай хто там». На обідній перерві за круглим столом спостерігали на заворожуючі краєвиди гори Говерли, Скупової та багато інших вершин.
    Спустившись на низ до музею «Гната Хоткевича» діти надихнулися мистецтвом і життєвим шляхом видатного актора та керівника Гната Хоткевича.
    Переїхавши до станції музей «Флори та фауни Прикарпаття» учні ознайомилися з історією регіону, видами рідкісних і зникаючих тварин, птахів та рослин.
    На завершення подорожі мандрівники прибули на місце злиття річок Білого та Чорного Черемошу. Де фахівці парку розповіли загальну характеристику р. Чорний та Білий Черемош, роль річок у житті природи та людей, найпоширеніших представників флори та фауни гірських річок.
    Адміністрація парку, педагоги та учні Верхньоясенівського і Криворівнянського ліцеїв висловлюють щиру подяку @Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine”, за надання транспортного засобу для проведення еколого-освітнього заходу!

Новини

🌎🌲🌳Ліс – легені нашої планети!

У рамках відзначення Міжнародного дня лісів спеціалісти еколого-освітньої роботи спільно з юними дослідниками природи після екскурсії в еколого-освітньому візит- центрі вирушили на екологічну стежку «Гучівка». Розпочався захід з роздумів: «Що таке ліс? Яка роль лісу в житті людини? З чим асоціюється це слово?». Далі всі учасники знайомились між собою за допомогою гри «Шишкофон», називаючи своє […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

“Готуємо юних туристів у похід”

Працівниками відділу рекреації та еко-освіти проведено тематичний захід тему : “Готуємо юних туристів у похід”. Мета заходу: -пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; -навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; -заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина ІХ. Художній образ Верховинсього регіону Українських Карпат в трьох літературних творах Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ