Осінні мандри територією НПП «Верховинський»

Автор: М. Бушватюк

Осінь – відмінний час, щоб поїхати на Гуцульщину. Осіння погода в Карпатах чудово підходить для туризму – з одного боку, немає сильної спеки, з іншого, в горах ще не дуже холодно для піших прогулянок.

Відпочинок на Верховинщині восени дозволить вам відкрити найяскравіший і найколоритніший регіон країни. Ви отримаєте унікальну можливість познайомитися з мальовничою природою, доторкнутися до історії та культури і привезти додому найважливіший сувенір – яскраві враження та свіжі емоції.

Не звикли сидіти на місці та хочете більш драйвову відпустку? Активний відпочинок в Карпатах восени – це чудово! Чудова можливість для активного відпочинку – це влаштувати похід на територію Національного природнього парку «Верховинський». Адже саме там, високо в горах, проходить знайомство та безпосередній   контакт людини з природою: відпочинок, оздоровлення, прогулянки  на екологічно чистих природних територіях, туристичні походи і ночівлі в наметах, кінні мандрівки, пішохідні екскурсії еколого-пізнавальними туристичними маршрутами. Відвідувачі території Парку мають можливість ознайомитися з історико–культурними місцями, унікальними пам’ятками природи, оглянути неповторні гірські краєвиди, послухати шум гірських потоків, подихати чистим повітрям і отримати багато нових вражень та відкриттів.

Цікавими локаціями на території НПП «Верховинський» є: мінеральне джерело «Буркут» в урочищі Штефулець,    Гідрологічна споруда (кляуза) шлюз «Кронпринца Рудольфа» в урочищі Перкалаба, “Болото Висяче”, що є гідрологічною пам’яткою природи загально-державного значення, Чивчино-Гринявські гори, легендарна річка Чорний Черемош, що бере початок з території Парку  та багато інших природніх витворів.

Восени, особливо, коли дощова погода і похід у гори відміняється, цікавим для будь-якої вікової категорії відпочиваючих стане Еколого-освітній візит-центр національного природнього парку «Верховинський», де віртуально можна побувати на найвищих вершинах Парку, та уявити себе серед лісів, річок, полонин.

Плануючи відпочинок, виникає запитання де ж поселитися? Завітайте до готелю «Верховинський», що у Верхньому Ясенові, неподалік Верховини та мальовничої колоритної Криворівні.

На Вас чекають цікаві розваги: мандрівки мальовничою територією Парку, кінні подорожі, екскурсійні програми в музеях, смачна гуцульська кухня та безліч інших ідей для пригод.

Наші контакти: Еколого-освітній візит-центр –  0971586697

                               Готель «Верховинський» – 0960173974

 

Новини

📌Фахівці відділу рекреації та служби державної охорони, провели комплексну експедицію на території Парку🏞

Фахівці відділу рекреації та служби державної охорони, провели комплексну експедицію на території Парку з метою обстеження туристичних маршрутів, екологічних стежок, рекреаційних місць та відзняття фото-відео з цікавими туристичними локаціями. Під час експедиції були обстежені еколого-пізнавальні туристичні маршрути: «Лостун», «Чивчин», «Монастирський» та цікаві туристичні локації: г. Чивчин, болото Висяче, Мокринів Камінь, Кляуза Лостун, Кляуза Лостунець, пол. […]

  • Рекреація
  • Мандрівникам
  • Охорона природи

🎣 27 червня – Всесвітній день рибальства 🌍

27 червня – Всесвітній день рибальства Сьогодні згадуємо чудовий день біля озера, коли ми разом з дітками вирушили на риболовлю. Сонце лагідно світило, вода блищала, а маленькі рибалки з захопленням опановували перші навички – хтось тримав вудилище вперше, а хтось уже вчив інших. Але для нас це був не просто відпочинок. Ми говорили з дітьми […]

  • Рекреація
  • Екоосвіта

Транскордонний біосферний резерват в Карпатах

Транскордонний біосферний резерват в Карпатах — це стратегічна ініціатива, яка дає рисі й ведмедеві шанс на довготривале збереження через об’єднання зусиль України та Румунії. Він створює умови для природного життя, безпечної міграції та стабільної популяції великих хижаків у одному з найбільш біорізноманітних регіонів Європи. Міжнародна співпраця у природоохоронній сфері є надзвичайно важливою для збереження біорізноманіття […]

  • Охорона природи
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи